Esu Sandra Jakulė,  nekilnojamojo turto brokerė ir šio tinklaraščio autorė. Aš padedu tiems, kas nori sėkmingai  parduoti ar nusipirkti  nekilnojamąjį turtą.

Kai renkamės žmogų, kuriam ketiname patikėti nekilnojamąjį turtą, dažniausiai norime žinoti apie jį kuo daugiau. Todėl trumpai prisistatysiu.

Keli faktai apie mane

Kodėl rašau šį tinklaraštį

Dabar savo įgytas žinias galiu pritaikyti ne tik sau asmeniškai. Aš galiu padėti žmonėms, norintiems išspręsti savo problemas ar įgyvendinti savo svajones, susijusias su nekilnojamuoju turtu, tačiau neturintiems tame daug patirties. Todėl man kilo mintis šiomis žiniomis pasidalinti viešai. Tam ir sukūriau šį tinklaraštį – kad atsakyčiau į Jums kylančius klausimus, pasidalyčiau savo patirtimi bei reikiamu metu padėčiau kaip specialistė.

Skaitydami čia esančius straipsnius, galėsite lengvai įvertinti mano profesionalumą bei pasinaudoti mano paslaugomis parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą.

Susisiekite su manim telefonu 8 655 31429 arba parašykite man žinutę žemiau esančioje formoje

Sandra JAkuliene Sandra JAkuliene

Turite  klausimų dėl nekilnojamojo turto? Gaukite asmeninę konsultaciją. Asmeninės konsultacijos atsakysiu į Jūsų pateiktus klausimus Jums patogia forma. Norėdami konsultuotis, spauskite mygtuką žemiau:

KONSULTUOTIS