Kada gali padėti nekilnojamo turto brokeris?

nekilnojamo turto brokerisDažnai girdžiu klausimus, ar verta pardavinėti nekilnojamąjį turtą su brokeriu? Kokia man iš to nauda, juk paslaugos kaina yra pakankamai didelė? Gal man labiau apsimokės parduoti pačiam? Ar nekilnojamo turto brokeris manęs neapgaus?

Kad galėtumėte lengviau nuspręsti, ar nekilnojamo turto brokeris jums tikrai reikalingas,  pirmiausia atsakykite sau į šiuos klausimus.  Ar mėgstate patys pardavinėti  ir derėtis, kad gautumėte didesnę kainą? Ar žinote, kaip patraukliai apibūdinti parduodamą turtą? Ar mėgstate kas dieną stebėti ir analizuoti nekilnojamojo turto rinką?  Ar žinote kokia Jūsų turto rinkos kaina šiandien? Ar žinote, kad iš visų skelbimų parduodama vos 5-10% nekilnojamojo turto objektų, kiti taip ir lieka neparduoti? Ar žinote priežastis, kurios labiausiai trukdo parduoti?  Ar žinote kokiais būdais greičiausiai galima surasti pirkėjus? Ar gerai žinote visą nekilnojamojo turto pardavimo procesą iki pat notarinės sutarties pasirašymo? Ar galite skirti laiko pokalbiams su pirkėjais, apžiūroms bet kuriuo metu: dieną, vakarais ir savaitgaliais? Ar žinote, kaip apsisaugoti nuo pirkėjų apgavysčių? Jeigu į daugumą klausimų atsakėte TAIP,  nekilnojamo turto brokeris Jums nereikalingas. Jeigu visgi dauguma atsakymų yra NE, rekomenduočiau pardavinėti nekilnojamąjį turtą su brokeriu.

Svarbu suprasti jog nekilnojamojo turto pardavimas – tai darbas, kuriam sėkmingai atlikti reikia LAIKO, ŽINIŲ ir PATIRTIES.  Todėl didžiausios nekilnojamo turto brokerio naudos yra dvi. Pirmiausia, Jums nereiks pačiam atlikti šio sudėtingo darbo, todėl sutaupysite daug laiko, kurį turėtumėte „atimti“ iš savo pagrindinio darbo ar laisvalaikio. Antra nauda ta, jog dėl savo patirties ir rinkos išmanymo nekilnojamo turto brokeris Jūsų turtą greičiausiai parduos brangiau, nei parduotumėte pats, todėl atlygis už pardavimą Jums atsipirks.

Jei jums šis straipsnis buvo naudingas, paspauskite žemiau mygtuką „Patinka“. O jeigu žinote, kam ši informacija gali būti aktuali, pasidalinkite ja, persiųsdami šio straipsnio nuorodą asmeniškai.

Turite papildomų klausimų pasirenkant brokerį? Gaukite asmeninę konsultaciją. Asmeninės konsultacijos metu atsakysiu į Jūsų pateiktus klausimus Jums patogia forma. Norėdami konsultuotis, spauskite mygtuką žemiau:

KONSULTUOTIS