Login


Register | Recover Password
 

Nekilnojamojo turto pardavimas

House owner/real estate agent giving away the keysJeigu turite mažai patirties pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, arba nenorite tuo užsiimti patys, geriausia šį procesą patikėti nekilnojamojo turto brokeriui (agentui). Todėl siūlau dirbti kartu.  Jeigu mūsų keliai susitiks, pamatysite, kad NT pardavimas ar pirkimas gali vykti sklandžiai, saugiai ir greitai.

Jeigu nuspręsite kreiptis pagalbos į mane, kartu detaliai aptarsime pardavimo eigą, reklamos būdus, kitus Jums svarbius klausimus bei sutarsime pardavimo sąlygas.

KAIP VYKSTA BENDRADARBIAVIMAS

Jei niekada neteko dirbti su nekilnojamojo turto brokeriu, norėsite žinoti, kaip vyksta šis darbas. Čia apibūdinau įprastinę bendradarbiavimo eigą. Iki 3 punkto mūsų bendravimas būna neįpareigojantis, t.y. iki sutarties pasirašymo nieko mokėti jums nereikės. Jeigu nesutarsime dėl bendradarbiavimo sąlygų, tiesiog draugiškai išsiskirsime.

MŪSŲ BENDRADARBIAVIMO EIGA BUS TOKIA:

 1. Jūs papasakojate kokį turtą norite parduoti,  ir aš pristatau preliminarias savo darbo sąlygas. Jeigu sąlygos jums tinka, aš toliau…
 2. Susipažįstu su parduodamo turto dokumentais. Susitariame, kada galiu atvažiuoti apžiūrėti turtą gyvai.
 3. Įvertinu turto būklę, tikėtiną pardavimo kainą, preliminarią pardavimo trukmę, eigą ir pristatatau tikslias mūsų bendradarbiavimo sąlygas. Jei sąlygos jums tinka, mes kartu…
 4. Pasirašome bendradarbiavimo (tarpininkavimo) sutartį (sutartį galime pasirašyti nuotoliniu būdu);
 5. Paaiškinu, kokius dokumentus reiks surinkti/paruošti pardavimui;
 6. Tinkamai nufotografu parduodamą turtą;
 7. Reklamuoju jūsų turtą įvairiais reklamos kanalais (pagal situaciją, pvz., skelbimai svarbiausiuose interneto portaluose, pirkėjai iš mano duomenų bazės, kurie ieško kažko panašaus, kiti brokeriai, turintys pirkėjų,  reklaminis stendas, skrajutės ir pan.)
 8. Bendrauju su potencialiais pirkėjais telefonu, atsakau į jiems kylančius klausimus;
 9. Važiuoju aprodyti jūsų turto galimiems pirkėjams;
 10. Atstovauju Jus derybose, siekdama parduoti už geriausią kainą;
 11. Surenku visus sandoriui reikalingus dokumentus iš atitinkamų įstaigų;
 12. Paruošiu sutartį avanso paėmimui, organizuoju jos pasirašymą;
 13. Organizuoju pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą pas notarą. Suderinu visiems tinkamą laiką ir vietą.
 14. Perduodu turtą su raktais pirkėjui.

Paslaugos kaina (brokerio komisiniai)

Už objekto padavimą brokeriui mokami sutarto dydžio komisiniai. Komisiniai – tai sėkmės mokestis, kurį mokate tik  tada, kai surandamas pirkėjas.

Mano tarpininkavimo paslaugos kaina (komisinis) būna 3-5% nuo parduodamo objekto kainos,  bet ne mažiau nei 1200€.  Tam tikrais atvejais paslaugos kaina gali būti mažesnė, jei susitariama, kad klientas dalį darbų atliks pats, arba didesnė, jei turto pardavimas yra sudėtingas.

KODĖL VERTA DIRBTI SU MANIM:

 • Aš šį darbą dirbu kasdien, todėl žinau, kaip parduoti greičiau, sklandžiau ir kaip gauti geresnę kainą.
 • Turiu savų pirkėjų, kurie patys aktyviai neieško turto skelbimuose, bet naudojasi brokerių paslaugomis.
 • Patikėję pardavimą man, jūs beveik niekuo nerizikuojate.  Paprastai aš neimame išankstinio mokesčio, kol pirkėjo nėra.  Reklamos, važiavimo į apžiūras išlaidas padengiu pačios.  Jūs man mokėsite tik tada, kai turtas bus parduotas ir pinigai už jį bus gauti.
 • Jums nebereikės atsiliepinėti į kitų brokerių, siūlančių savo paslaugas,  skambučius. Tokių skambučių sulauksite labai daug, jei pradėsite turto pardavimą savarankiškai.
 • Tarpininkavimo sutartį, kurią sudarysite su manim, bus galima lengvai nutraukti ar pratęsti;
 • Padėsiu sutvarkyti visus dokumentus, kad sandoris nuo pradžių iki galo vyktų sklandžiai ir greitai.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui? Sužinokite mūsų sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Reikia brokerio
Nurodykite telefono numerį, net jei jis nelietuviškas.
Būtinai nurodykite norimo parduoti turto adresą ir/arba unikalų numerį. Aparašykite parduodamo objekto būklę (jei tai pastatas, kada jis remontuotas ir kas remontuota). Parašykite, kokios kainos tikitės už šį turtą. Nurodykite, jeigu yra kažkokių apsunkinimų pardavimui (pvz. areštas, nesutarimas su bendraturčiais ir t.t.)
Nurodykite Jums patogią bendravimo priemonę. Galite nurodyti kelias.
Negavus Jūsų sutikimo tikrinti informaciją Registrų centre, negalėsiu matyti pilnos informacijos apie Jūsų butą ar namą, todėl negalėsiu kokybiškai padėti.

Privatumo politika