Login


Register | Recover Password
 

Nekilnojamojo turto pardavimas

House owner/real estate agent giving away the keysJeigu turite mažai patirties pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, arba nenorite tuo užsiimti patys, geriausia šį procesą patikėti nekilnojamojo turto brokeriui (agentui).

Jeigu nuspręsite kreiptis pagalbos į mane, kartu detaliai aptarsime pardavimo eigą, reklamos būdus, kitus Jums svarbius klausimus bei sutarsime pardavimo sąlygas.

Paslaugos kaina (brokerio komisiniai)

Už objekto padavimą brokeriui mokami sutarto dydžio komisiniai. Komisiniai – tai sėkmės mokestis, kurį mokate tik  tada, kai surandamas pirkėjas.

Mano  komisinis būna apie 2-5% nuo parduodamo objekto kainos,  bet ne mažiau nei 1000€.  Tam tikrais atvejais paslaugos kaina gali būti mažesnė, jei susitariama, kad klientas dalį darbų atliks pats.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

Reikia brokerio
Nurodykite telefono numerį, net jei jis nelietuviškas.
Būtinai nurodykite norimo parduoti turto adresą ir/arba unikalų numerį. Aparašykite parduodamo objekto būklę (jei tai pastatas, kada jis remontuotas ir kas remontuota). Parašykite, kokios kainos tikitės už šį turtą. Nurodykite, jeigu yra kažkokių apsunkinimų pardavimui (pvz. areštas, nesutarimas su bendraturčiais ir t.t.)
Nurodykite Jums patogią bendravimo priemonę. Galite nurodyti kelias.
Negavus Jūsų sutikimo tikrinti informaciją Registrų centre, negalėsiu matyti pilnos informacijos apie Jūsų butą ar namą, todėl negalėsiu kokybiškai padėti.

Privatumo politika