Login


Register | Recover Password
 

Nekilnojamojo turto pardavimas

House owner/real estate agent giving away the keysJeigu turite mažai patirties pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, arba nenorite tuo užsiimti patys, geriausia šį procesą patikėti nekilnojamojo turto brokeriui (agentui). Todėl siūlome dirbti su mumis.  Jeigu mūsų keliai susitiks, pamatysite, kad NT pardavimas ar pirkimas gali vykti sklandžiai, saugiai ir greitai.

Jeigu nuspręsite kreiptis pagalbos į mane, kartu detaliai aptarsime pardavimo eigą, reklamos būdus, kitus Jums svarbius klausimus bei sutarsime pardavimo sąlygas.

KAIP VYKSTA BENDRADARBIAVIMAS

Jei niekada neteko dirbti su nekilnojamojo turto brokeriu, norėsite žinoti, kaip vyksta šis darbas. Čia apibūdinome įprastinę bendradarbiavimo eigą. Iki 3 punkto mūsų bendravimas būna neįpareigojantis, t.y. iki sutarties pasirašymo nieko mokėti jums nereikės. Jeigu nesutarsime dėl bendradarbiavimo sąlygų, tiesiog draugiškai išsiskirsime.

MŪSŲ BENDRADARBIAVIMO EIGA BUS TOKIA:

 1. Jūs papasakojate kokį turtą norite parduoti,  ir mes pristatome preliminarias savo darbo sąlygas. Jeigu sąlygos jums tinka, mes…
 2. Susipažįstame su parduodamo turto dokumentais. Susitariame, kada galime atvažiuoti apžiūrėti turtą gyvai.
 3. Įvertiname turto būklę, tikėtiną pardavimo kainą, preliminarią pardavimo trukmę, eigą ir pristatatome tikslias mūsų bendradarbiavimo sąlygas. Jei sąlygos jums tinka, mes…
 4. Pasirašome bendradarbiavimo sutartį;
 5. Paaiškiname, kokius dokumentus reiks surinkti/paruošti pardavimui;
 6. Tinkamai nufotografuojame parduodamą turtą;
 7. Reklamuojame jūsų turtą įvairiais reklamos kanalais (pagal situaciją, pvz., skelbimai svarbiausiuose interneto portaluose, pirkėjai iš mūsų duomenų bazės, kurie ieško kažko panašaus, kiti brokeriai, turintys pirkėjų,  laikraštis, reklaminis stendas, skrajutės ir pan.)
 8. Bendraujame su potencialiais pirkėjais telefonu, atsakome į jiems kylančius klausimus;
 9. Važiuojame aprodyti jūsų turto galimiems pirkėjams;
 10. Atstovaujame Jus derybose, siekdamos parduoti už geriausią kainą;
 11. Surenkame visus sandoriui reikalingus dokumentus iš atitinkamų įstaigų;
 12. Paruošiame sutartį avanso paėmimui, organizuojame jos pasirašymą;
 13. Organizuojame pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą pas notarą. Suderiname visiems tinkamą laiką ir vietą.
 14. Perduodame turtą su raktais pirkėjui.

Paslaugos kaina (brokerio komisiniai)

Už objekto padavimą brokeriui mokami sutarto dydžio komisiniai. Komisiniai – tai sėkmės mokestis, kurį mokate tik  tada, kai surandamas pirkėjas.

Mūsų  komisinis būna 2-5% nuo parduodamo objekto kainos,  bet ne mažiau nei 1000€.  Tam tikrais atvejais paslaugos kaina gali būti mažesnė, jei susitariama, kad klientas dalį darbų atliks pats, arba didesnė, jei turto pardavimas yra sudėtingas.

KODĖL VERTA DIRBTI SU MUMIS:

 • Mes šį darbą dirbame kasdien, todėl žinome, kaip parduoti greičiau, sklandžiau ir kaip gauti geresnę kainą.
 • Turime savų pirkėjų, kurie patys aktyviai neieško turto skelbimuose, bet naudojasi brokerių paslaugomis.
 • Patikėję pardavimą mums, jūs beveik niekuo nerizikuojate.  Paprastai mes neimame išankstinio mokesčio, kol pirkėjo nėra.  Reklamos, važiavimo į apžiūras išlaidas padengiame pačios.  Jūs mums mokėsite tik tada, kai turtas bus parduotas ir pinigai už jį gauti.
 • Jums nebereikės atsiliepinėti į kitų brokerių, siūlančių savo paslaugas,  skambučius. Tokių skambučių sulauksite labai daug, jei pradėsite turto pardavimą savarankiškai.
 • Tarpininkavimo sutartį, kurią sudarysite su mumis, bus galima lengvai nutraukti ar pratęsti;
 • Padėsime sutvarkyti visus dokumentus, kad sandoris nuo pradžių iki galo vyktų sklandžiai ir greitai.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui? Sužinokite mūsų sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mūsų tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Reikia brokerio
Nurodykite telefono numerį, net jei jis nelietuviškas.
Būtinai nurodykite norimo parduoti turto adresą ir/arba unikalų numerį. Aparašykite parduodamo objekto būklę (jei tai pastatas, kada jis remontuotas ir kas remontuota). Parašykite, kokios kainos tikitės už šį turtą. Nurodykite, jeigu yra kažkokių apsunkinimų pardavimui (pvz. areštas, nesutarimas su bendraturčiais ir t.t.)
Nurodykite Jums patogią bendravimo priemonę. Galite nurodyti kelias.
Negavus Jūsų sutikimo tikrinti informaciją Registrų centre, negalėsiu matyti pilnos informacijos apie Jūsų butą ar namą, todėl negalėsiu kokybiškai padėti.

Privatumo politika