Login


Register | Recover Password
 

Klientų atsiliepimai

 • positive review  Aciu labai Sandrai Jakulei Profesionali savo srities žinovė. Padėjo mums greitai ir efektyviai isnomuoti butą . Apie Sandra ir jos veikla sužinojau internetu(klientu atsiliepimai apie brokerius). Pamačius gerus atsiliepimus , nutariau kreiptis Sandros pagalbos. Šiuo metu gyvename užsienyje, tačiau Lietuvoje turime turto kuri nusprendėme išnuomoti . Kadangi gyvename užsienyje ir labai užsiėmė , norėjome surasti žmogų kuriuo galėtumėme pilnai pasitikėti ir kuris faktiškai padarytu visa darbą už mus. T.Y dokumentu ir kitu reikalingu dalyku paruošimą ir surastu sąžiningu nuominiku . Sandra labai efektyviai pagal mūsų poreikius padėjo surasti gerus nuomininkus , visus dokumentus tvarkome internetu be jokio streso. Nežinau kaip mes būtume sutvarkius visus dokumentus be Sandros pagalbos. Sandra tai yra tikra specialiste ir zynove savo darbo, viršijo mano lūkesčius , gerai jaučia kiekvieno kliento poreikius, labai punktuali ir pareiginga , galiu užtikrintai rekomenduoti jos paslaugas . Nuosirdziai dėkoju Sandrai už jos pagalba, džiaugiuosi kad pažynau Sandra ir laiminga kad ir toliau galiu palaikyti su Sandra santykius, ir jeigu dabar man kada prireikia pagalbos ar iškyla kokiu klausymų visada susisieksiu su Sandra per Viber ir gaunu efektyvia konsultacija telefonu . . Su pagarba Vanda

  Gedas Bajoraitis Avatar Gedas Bajoraitis
  2019-06-20

  positive review  Vertinu Sandrą kaip patikimą ir atsakingą brokerę. Rekomenduoju ją, jei perkat ar parduodat NT arba kai reikalinga profesionali konsultacija.

  Virginijus Virbickas Avatar Virginijus Virbickas
  2019-03-30

  5 star review  Tai buvo mano pirma patirtis perkant nekilnojamą turtą su brokere, bet profesionalumas, pagalba ir konsultacijos paliko gilų įspūdį ir pakeitė nuomonę apie šią profesiją. Nuo šiol tokius reikalus tvarkysiu ir kitiems rekomenduosiu tik per agentus. Reikia būti žinovu, kur pigiau, greičiau tvarkomi notariški reikalai, be to patikimumas dė sutarčių sudarymo ir pan.

  Ieva Geliu Lanka Avatar Ieva Geliu Lanka
  2018-06-24

  positive review  Rekomenduoju. Nuostabi, nuoširdi ir labai profesionali brokerė. Operatyvi, taktiška, įsiklausanti į kliento poreikius ir maloniai bendraujanti savo srities specialistė.

  Nikolaj Maskaliov Avatar Nikolaj Maskaliov
  2019-08-07

  positive review  Professional, active, helpfull and honest... Thanks Sandra for your fast and professional work... Highly recommended...

  Dany Tarchichy Avatar Dany Tarchichy
  2018-09-20

  positive review  Su Sandra konsultavomės dėl NT rinkos bei naujo būsto įsigijimo. Maloniai ir profesionaliai atsakė į visus klausimus, padėjo išsigryninti mūsų norus ir lūkesčius.

  Andrius Kaunas Avatar Andrius Kaunas
  2019-03-27

  5 star review  Labai dziaugiuosi radusi Sandra. Man reikejo skubiai patarimo del nekilnojamo turto pirkimo ir Sandra buvo labai reaktyvi ir profesionali. Ji aiskiai ir paprastai suteike visa reikalinga informacija, kantriai atsakinedama i mano klausimus. Tikrai rekomenduoju Sandra kaip gera profesonala savo srities ir etiska zmogu.

  Egle Karalyte Avatar Egle Karalyte
  2018-06-13

  positive review  Sandra labai maloni ir draugiška, greitai atsakė į visus iškilusius klausimus ir nuoširdžiai rūpinuosi, kad visi lūkesčiai būtų patenkinti. Labai rekomenduoju!

  Vitalijus Kravčuk Avatar Vitalijus Kravčuk
  2019-08-11

  positive review  Labai džiaugiamės, kad ieškodami buto susipažinome su brokere Vilma. Labai draugiška, profesionali, pozityvi, operatyvi. Labai didelis ačiū. Rekomenduojam nedvejodami.

  Jurgita Rimkevičienė Avatar Jurgita Rimkevičienė
  2018-09-01

  positive review  Labai maloni ir kompetetinga. Busto įsigijimas praėjo greitai ir sklandžiai. Rekomenduoju. 🙂

  Dalė Čičelienė Avatar Dalė Čičelienė
  2019-05-06

  5 star review  Gavau vertingos informacijos, rinkos įžvalgų ir naudingų patarimų. Ačiū, Sandra!

  Paulius Ja Avatar Paulius Ja
  2018-06-13

  5 star review  Labai malonus bendravimas, greitas ir tikslus atsakymas rupimais klausimais, rekomenduoju 🙂

  Ingrida Inga Avatar Ingrida Inga
  2018-05-24
 • positive review  Ačiū, Sandra, už pagalbą viso proceso metu. Iš tiesų, jautėmės, kad mumis rūpinasi tikra profesionalė. Tavo dėka viskas įvyko labai sklandžiai, aiškiai ir greitai. Džiaugiamės, kad bendradarbiavome su tavimi. Nuoširdžiai rekomenduojame! 🙂

  Karolina Sargelytė Avatar Karolina Sargelytė
  2019-10-11

  positive review  Rekomenduoju!Puikiai dirbate,Sandra.Ačiū jums.

  Ina Kovbliuk Avatar Ina Kovbliuk
  2019-11-04

  positive review  Puikiai pakonsultavo reikiamais klausimais. Rekomenduoju.

  Lina Linam Avatar Lina Linam
  2018-11-13

  5 star review  Ačiū Sandra už naudingus patarimus, planuojant įsigyti būstą Vilniuje!

  Agnė Karpovienė-Tamošiūnaitė Avatar Agnė Karpovienė-Tamošiūnaitė
  2018-09-25

  positive review  Sandra savo srities profesionalas, kuri mano lūkesčius pateisino 200%. Bendradarbiavimas buvo sklandus, visada į klausimus buvo atsakoma operatyviai ir draugiškai. Viskas buvo sutvarkyta telefonu ir susitikti reikėjo tik pas notarą pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį.

  Vidas Karpelis Avatar Vidas Karpelis
  2019-11-10

  positive review  Džiaugiamės atradę specialisę, kuri geba dirbti atsakingai, greitai ir kokybiškai. Ačiū Jums

  Sandra Dockienė Avatar Sandra Dockienė
  2019-10-03

  positive review  Profesionali ir dalykiška, bet svarbiausia, - aukšto emocinio intelekto brokerė. Ačiū, Sandra, už puikų sandorį ir malonų bendravimą!

  Giedrė Balčytytė Avatar Giedrė Balčytytė
  2019-10-10

  positive review  Sandra yra labai profesionalus NT brokeris. Realus pardavimo objekto įvertinimas. Puikios parduodamo buto nuotraukos. Aš gyvenu užsienyje, ir man buvo svarbu, kad viskas, iki dokumentų pasirašymo pas notarą, būtų padaryta nuotoliniu būdu. Pirkėjai buvo surasti labai greitai. Rekomenduoju!

  Karosas Alexander Avatar Karosas Alexander
  2019-11-06

  positive review  Visiem rekomenduoju.super specialiste ir zmogus.

  Наталия Ананичева Avatar Наталия Ананичева
  2019-10-08

  positive review  Prisidedu prie visu chia ishsakytu komplimentu Sandrai! Reikejo parduoti buta Vilniuje man esant Australijoje..... Sandra rado pirkejus, viska suorganizavo - atskridau, pasirashiau jau paruoshtus popierius , gavau pinigus - Done! 🙂 Achiu!!!

  Sergejus Žavlovskis Avatar Sergejus Žavlovskis
  2019-06-30

  5 star review  Tikra profesionalė, turinti daug žinių ir galinti tikrai padėti ir patarti. Paprastas nuoširdus bendravimas, žmogiškumas ir atsidavimas savo darbui ir klientams.

  Jelena Zinis Rudakova Avatar Jelena Zinis Rudakova
  2018-10-12

  positive review  Labai rekomenduoju Sandrà, jį profesionali brokere NT klausimais, gerai žinanti NT rinkà, nukreipianti tinkama linkme, išsklaidanti abėjones! Esu tau labai dekinga už konsultacijà. Es Tera

  Es Tera Avatar Es Tera
  2019-09-27
 • positive review  Sandros profesionalumas, malonus bendravimas ir visakeriopa pagalba keicia nuomonę apie brokerio profesiją. Ji labai paslaugi, maloni, visada pozityvi ir zmogiska. Pades kuo gales. Labai aciu ir zinoma rekomenduoju nedvejodama.

  Ruta Bal Avatar Ruta Bal
  2018-11-22

  positive review  Punktualumas,profesionalumas,patirtis - žodžiai, apibūdinantis nekilnojamojo turto brokere Sandra Jakulė. Pažinome Sandra rekomendacijų dėka ir toliau drąsiai rekomenduosime.Nuostabus ir šiltas bendravimas,konkretumas ir pateisinti kliento lukesčiai. Nuoširdžiai dėkojame Sandrai ir dar kartą ačiū.🙂

  Violeta Ya Avatar Violeta Ya
  2019-05-06

  positive review  Rekomenduoju tik ją puiki

  Robertas Robertas Avatar Robertas Robertas
  2019-07-08

  positive review  Esu patenkinta visomis paslaugomis šimtu procentų! Brokerė Sandra atsidavusi savo darbui, Labai maloni ,i tikras profesionalas. Didelis ačiū bei visokeriopos sėkmės.

  Inga Bo Avatar Inga Bo
  2019-08-07

  5 star review  Dėkoju Sandrai už greitą ir profesionalų konsultavimą. Tikrai buvau maloniai nustebinta!

  Viktorija Bulksiene Avatar Viktorija Bulksiene
  2018-06-01

  positive review  Prireikė parduoti butą, o gyvenu užsienyje. Ieškojau galimybių, kaip tai padaryti, neatvykus į Lietuvą. Radau internete Sandros straipsnius, patarimus. Patikrinau jos reitingus, paskaičiau atsiliepimus ir nusprendžiau dirbti su Sandra. Ir neapsirikau. Butas buvo parduotas greitai ir už gerą kainą. Viskas vyko sklandžiai, o iškilusius klausimus Sandra išspręsdavo labai profesionaliai. Patvirtinu 100 procentų visus gerus žodžius, parašytus apie Sandrą Jakulę, apie jos profesionalumą, nuoširdumą, atsidavimą darbui, malonų bendravimą ir daug daug kitų. Tikrai neapsiriksit, pasirinkę Sandrą savo asmeniniu brokeriu. Sėkmės visiems!

  Linas Zaluda Avatar Linas Zaluda
  2019-02-14

  positive review  Ačiū Snadrai ir jos kolegoms už tikrai profesionalų darbą - pardavimas vyko lengvai, sklandžiai, man, kaip klientei, be jokių rūpesčių. Tikrai ir vėl naudosiuosi jos paslaugomis bei rekomenduoju kitiems!

  Elvyra Tomaševičienė Avatar Elvyra Tomaševičienė
  2018-12-10

  positive review  Labai patikima,profesionali ir miela brokerė,bet kokius iškilusius klausimus sprendžia akimirksniu.Rekomenduojam 100 procentų.Aciu Sandrai 😊

  Daiva Daivariukas Avatar Daiva Daivariukas
  2018-12-12

  positive review  Made my farmstead hunt and especially closing the deal including all the documentation so much easier. Recommended!

  Aki Kakko Avatar Aki Kakko
  2019-05-06

  positive review  Rekomenduoju. Patiko dalykiškumas, operatyvumas bei rekomenduotas notarų biuras.

  Kristina Bjanco V Avatar Kristina Bjanco V
  2019-05-06

  5 star review  Tikra profesionalė, turinti daug žinių ir galinti tikrai padėti ir patarti. Paprastas nuoširdus bendravimas, žmogiškumas ir atsidavimas savo darbui ir klientams.

  Jelena Zinis Rudakova Avatar Jelena Zinis Rudakova
  2018-10-12

  positive review  Labai rekomenduoju Sandrà, jį profesionali brokere NT klausimais, gerai žinanti NT rinkà, nukreipianti tinkama linkme, išsklaidanti abėjones! Esu tau labai dekinga už konsultacijà. Es Tera

  Es Tera Avatar Es Tera
  2019-09-27
Privatumo politika
Call Now Button+37065531429