Login


Register | Recover Password
 

Kada gali padėti nekilnojamo turto brokeris?

nekilnojamo turto brokeris vilnius

Dažnai girdžiu klausimus, ar verta pardavinėti nekilnojamąjį turtą su brokeriu? Kokia man iš to nauda, juk paslaugos kaina yra pakankamai didelė? Gal man labiau apsimokės parduoti pačiam? Ar nekilnojamo turto brokeris manęs neapgaus?

Kad galėtumėte lengviau nuspręsti, ar nekilnojamo turto brokeris jums tikrai reikalingas,  pirmiausia atsakykite sau į šiuos klausimus.  Ar mėgstate patys pardavinėti  ir derėtis, kad gautumėte didesnę kainą? Ar žinote, kaip patraukliai apibūdinti parduodamą turtą? Ar mėgstate kas dieną stebėti ir analizuoti nekilnojamojo turto rinką?  Ar žinote kokia Jūsų turto rinkos kaina šiandien? Ar žinote, kad iš visų skelbimų parduodama vos 5-10% nekilnojamojo turto objektų, kiti taip ir lieka neparduoti? Ar žinote priežastis, kurios labiausiai trukdo parduoti?  Ar žinote kokiais būdais greičiausiai galima surasti pirkėjus? Ar gerai žinote visą nekilnojamojo turto pardavimo procesą iki pat notarinės sutarties pasirašymo? Ar galite skirti laiko pokalbiams su pirkėjais, apžiūroms bet kuriuo metu: dieną, vakarais ir savaitgaliais? Ar žinote, kaip apsisaugoti nuo pirkėjų apgavysčių? Jeigu į daugumą klausimų atsakėte TAIP,  nekilnojamo turto brokeris Jums nereikalingas. Jeigu visgi dauguma atsakymų yra NE, rekomenduočiau pardavinėti nekilnojamąjį turtą su brokeriu.

Svarbu suprasti jog nekilnojamojo turto pardavimas – tai darbas, kuriam sėkmingai atlikti reikia LAIKO, ŽINIŲ ir PATIRTIES.  Todėl didžiausios nekilnojamo turto brokerio naudos yra dvi. Pirmiausia, Jums nereiks pačiam atlikti šio sudėtingo darbo, todėl sutaupysite daug laiko, kurį turėtumėte „atimti“ iš savo pagrindinio darbo ar laisvalaikio. Antra nauda ta, jog dėl savo patirties ir rinkos išmanymo nekilnojamo turto brokeris Jūsų turtą greičiausiai parduos brangiau, nei parduotumėte pats, todėl atlygis už pardavimą Jums atsipirks.

Ieškote NT brokerio Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

Reikia brokerio
Nurodykite telefono numerį, net jei jis nelietuviškas.
Būtinai nurodykite norimo parduoti turto adresą ir/arba unikalų numerį. Aparašykite parduodamo objekto būklę (jei tai pastatas, kada jis remontuotas ir kas remontuota). Parašykite, kokios kainos tikitės už šį turtą. Nurodykite, jeigu yra kažkokių apsunkinimų pardavimui (pvz. areštas, nesutarimas su bendraturčiais ir t.t.)
Nurodykite Jums patogią bendravimo priemonę. Galite nurodyti kelias.
Negavus Jūsų sutikimo tikrinti informaciją Registrų centre, negalėsiu matyti pilnos informacijos apie Jūsų butą ar namą, todėl negalėsiu kokybiškai padėti.

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429