Login


Register | Recover Password
 

Areštuoto buto pardavimas

Kartais gyvenime tenka susidurti su finansiniais sunkumais, o tuo atveju – neretai ir turėti reikalų su antstoliais. Ką daryti, kai tenka priimti sprendimą – parduoti butą, kuris yra areštuotas? Taigi, ką reikia žinoti apie areštuoto turto pardavimą.

Areštuoto buto pardavimas nėra galimas tol, kol negražinote skolos arba negavote anstolio leidimo parduoti. Todėl norėdami parduoti areštuotą butą turėsite arba rasti būdą skolai padengti, arba surasti pirkėją, kuris sutiktų padengti jūsų įsiskolinimą pirkimo metu.

Jeigu arešto suma santykinai nedidelė, galima įsiskolinimą padengti iš pirkėjo sumokėto avanso ir areštą nuimti iki pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.

Tada, kai įsiskolinimas anstoliui yra didelis, jūs galite kreiptis į anstolį, kad šis išduotų leidimą buto pardavimui su sąlygą, kad pardavimo metu įsiskolinimas bus apmokėtas. Su tokia pažyma jūs jau galėsite kreiptis į notarą dėl buto pardavimo.  Pardavimo dieną pirkėjas turės pervesti įsiskolinimą į antstolio nurodytą depozitinę sąskaitą. Po apmokėjimo buto areštas bus nuimtas.

Areštuoto buto pardavimas dažnai būna sudėtingas, mat pardavimo metu  turėsite informuoti pirkėją apie buto areštą ir tuo pačiu jį įtikinti, kad sandoris bus saugus, t.y. užtikrinti pirkėją, jog jis nepraras savų pinigų.  Iš patirties galiu pasakyti, kad esant areštui,  bendravimas su pirkėju būna žymiai sunkesnis, reikalaujantis daugiau kompetencijos.  Todėl tam, kad neatbaidytumėte būsimų pirkėjų, rekomenduoju naudotis profesionalaus brokerio paslaugomis, mokančiu suprantamai paaiškinti esamą situaciją ir suteikti pirkėjui daugiau pasitikėjimo.

Apie tai, kaip parduoti areštuotą turtą be varžytinių, skaitykite šiame straipsnyje Kokiu būdu galima išvengti gresiančių varžytinių

Ieškote brokerio savo turto pardavimui Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429