Login


Register | Recover Password
 

Kaip gauti maksimalią kainą parduodant būstą šiandien?

kaip parduoti uz didziausia kaina atviri namai

Kodėl nekilnojamojo turto brokeriai parduoda brangiau. Atviri namai.

Šiomis dienomis, kai nekilnojamojo turto rinka suaktyvėjo, parduoti būstą, ypač Vilniuje, tapo lengviau. Tačiau dar ne visi nekilnojamojo turto pardavėjai žino, nuo ko priklauso pardavimo sėkmė.  Ką reikia daryti, kad pirkėjas sutiktų mokėti didesnę kainą?

Viena iš sėkmingo pardavimo paslapčių – atviri namai

Sėkmingo pardavimo paslaptis – gana paprasta. Tam, kad gautumėte didžiausią galimą kainą, turite jau iš anksto sukurti  susidomėjimą parduodamu būstu gerai jį išreklamuojant  ir organizuoti jame atvirus namus. Atviri namai – tai pardavimo būdas, kai besidominčius jūsų būstu pirkėjus į apžiūrą kviečiate vienu metu.  Tinkamai išreklamuotas parduodamas būstas pritrauks gerokai daugiau susidomėjusių pirkėjų. O kuo daugiau pirkėjų,  tuo didesnė galimybė parduoti brangiau. Jeigu šie pirkėjai matys vieni kitus, jūsų sėkmė parduoti brangiau dar labiau išaugs.

Kodėl atviri namai padeda parduoti brangiau?

Juk vis tiek parduosime tik vienam pirkėjui.  Atvirų namų sėkmės paslaptis slypi mūsų elgesyje. Dauguma mūsų esame intertiški žmonės ir, nors ir nenorime to pripažinti, mūsų sprendimus stipriai įtakoja aplinkinių nuomonė. Kad geriau suprastume pirkėjų elgesį, trumpam patys tapkime pirkėjais ir įsivaizduokime tipinę situaciją.  Mes ieškome pirkti buto ir važiuojame į apžiūras. Atvykus į butą, kurį apžiūri ir kiti pirkėjai, suprantame, kad šiuo butu domimės ne tik mes.  Jeigu netyčia nugirstame  pokalbį apie planuojamus statyti baldus, domėjimąsi šildymo kainomis, kaimynais ir pan., pajuntame tam tikrą konkurenciją ir nerimą, kad jį gali nupirkti kiti. Aišku tai galios tik tuo atveju, jei butas mums patiks, o ir pasirinkimas rinkoje bus nedidelis. Taigi palyginimui, tipinės apžiūros metu, kai butą apžiūrime tik vieni, mes žymiai ilgiau svarstysime ir daugiau derėsimės su pardavėjais.  Tuo tarpu,  atvirų namų konkurencija vers priimti sprendimą pirkti greičiau, ir mažins derybas. Negana to, jeigu  norinčiųjų pirkti šį butą bus daugiau, mes  bandysime jį „laimėti“ pasiūlę pardavėjui didesnę kainą. Taigi, šiandien tinkamai organizuoti atviri namai – tai vienas lengviausių būdų parduoti būstą greitai ir gauti iki 10% didesnę kainą. Jei jums šis straipsnis buvo naudingas, paspauskite žemiau mygtuką „Patinka“.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429