Login


Register | Recover Password
 

Kaip parduoti butą (5): buto fotografavimas

buto fotografavimas, kaip fotografuoti buta pardavimui Praėjusiame straipsnyje rašiau apie tai, kokią įtaką buto pardavimui turi jo sutvarkymas. Dabar atėjo laikas kalbėti apie nuotraukas. Jeigu norite žiūrėti patarimus nuo pradžių, spauskite šią nuorodą: Patarimų ciklas „Kaip parduoti butą“. Perskaitę šį straipsnį sužinosite, kaip nufotografuoti butą, kad nuotraukos Jums padėtų parduoti brangiau.

TIK TINKAMAI PADARYTOS NUOTRAUKOS PADEDA PARDUOTI

Kai susipažinome su Ignu paaiškėjo, jog  jis jau antrus metus pardavinėja savo jaukiai įrengtą sodybą užmiestyje, tačiau niekaip negali parduoti. Tiek pati sodyba, tiek jos pardavimo kaina buvo patraukli, tačiau pirkėjų kažkodėl nebuvo. Ir tik pamačiusi Igno skelbimą internete supratau kodėl – sodybos Ignas nepardavė tik dėl netinkamai padarytų nuotraukų. Ignas buvo įkėlęs keletą sodybos nuotraukų, darytų telefonu, tačiau nuotraukose trūko informatyvumo ir patrauklumo. Igno darytose nuotraukose nesimatė tikrojo sodybos grožio, jose trūko informacijos apie namo įrengimą bei patalpų išplanavimą. Buvusios nuotraukos tiesiog nesudomino potencialių pirkėjų, todėl Ignas sulaukė labai mažai skambučių ir nei vieno realaus pirkėjo. Perfotografavus šią sodybą ir padidinus jos reklamą, pirkėją suradome per vieną mėnesį. Tinkamai padarytos nuotraukos – tai lyg bilietas į sėkmingą pardavimą, todėl joms turi būti skiriamas ypač didelis dėmesys. Kokybiškos, informatyvios nuotraukos padės Jums parduoti greičiau ir brangiau, nes sudominę daugiau pirkėjų gausite didesnę kainą, todėl profesionalus buto fotografavimas jums atsipirks. Toliau kalbėsime apie visagalę reklamą ir kaip ją efektyviai išnaudoti. Jeigu norite žiūrėti patarimus nuo pradžių, spauskite šią nuorodą: Patarimų ciklas „Kaip parduoti butą“. Jei jums šis straipsnis buvo naudingas, paspauskite žemiau mygtuką „Patinka“.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429