Login


Register | Recover Password
 

Kas geriau: keisti butą ar parduoti?

parduoti ar keisti buta Dažnai žmonės, norėdami persikelti į kitą būstą, manęs klausia, kaip surasti butą ar namą keitimui? Ką turiu daryti, kad galėčiau lengviau pasikeisti butą? Kas geriau, ar pasikeisti butą, ar jį parduoti? Į šį klausimą atsakysiu klausimu, kuris iš karto išduos Jums atsakymą. Ar prisimenate, kodėl buvo sugalvoti pinigai? O gi tam, kad galėtume palengvinti ir supaprastinti prekių ir paslaugų mainus. Todėl nekilnojamojo turto rinkoje viskas vyksta taip pat. Jeigu norite greičiau ir paprasčiau pasikeisti būstą –  senąjį parduokite (t.y. išmanykite jį į pinigus) ir ieškokite pirkti naujo, Jums labiau tinkančio būsto.

Kodėl tiesioginis buto keitimas nėra patogus?

Pirmiausia todėl, kad surasti žmogų, kuris turi tokį butą, kokio Jums reikia ir kuriam reikia tokio buto, kurį Jūs turite, yra per daug sudėtinga. Tokio žmogaus paieška gali užtrukti labai ilgai arba iš viso neįvykti. Antra, net ir suradus tokį žmogų, kuris sutiktų su Jumis mainytis butais, būna labai sunku susitarti dėl priemokos dydžio brangesnio buto savininkui. Dažnai tarp butų savininkų kyla ginčai, kurie ne visada baigiasi abiejų pusių sutarimu. Todėl jei norite greitai persikelti į kitą būstą, negaiškite  laiko ieškodami buto ar namo keitimui. Geriau parduokite senąjį ir nusipirkite naują. Daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai pasikeisti butą, ką reikia žinoti keičiant butą, skaitykite šiame straipsnyje: Kaip pasikeisti būstą?

Ieškote brokerio savo turto pardavimui Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429