Login


Register | Recover Password
 

Kas geriau: keisti butą ar parduoti?

parduoti ar keisti buta
Keisti butą ar parduoti

Keisti butą ar parduoti?

Dažnai žmonės, norėdami persikelti į kitą būstą, manęs klausia, kaip surasti butą ar namą keitimui? Ką turiu daryti, kad galėčiau lengviau pasikeisti butą? Kas geriau, ar pasikeisti butą, ar jį parduoti? Į šį klausimą atsakysiu klausimu, kuris iš karto išduos Jums atsakymą.

Ar prisimenate, kodėl buvo sugalvoti pinigai? O gi tam, kad galėtume palengvinti ir supaprastinti prekių ir paslaugų mainus. Todėl nekilnojamojo turto rinkoje viskas vyksta taip pat. Jeigu norite greičiau ir paprasčiau pasikeisti būstą –  senąjį parduokite (t.y. išmanykite jį į pinigus) ir ieškokite pirkti naujo, Jums labiau tinkančio būsto.

Kodėl tiesioginis buto keitimas nėra patogus?

Pirmiausia todėl, kad surasti žmogų, kuris turi tokį butą, kokio Jums reikia ir kuriam reikia tokio buto, kurį Jūs turite, yra per daug sudėtinga. Tokio žmogaus paieška gali užtrukti labai ilgai arba iš viso neįvykti. Antra, net ir suradus tokį žmogų, kuris sutiktų su Jumis mainytis butais, būna labai sunku susitarti dėl priemokos dydžio brangesnio buto savininkui. Dažnai tarp butų savininkų kyla ginčai, kurie ne visada baigiasi abiejų pusių sutarimu.

Todėl jei norite greitai persikelti į kitą būstą, negaiškite  laiko ieškodami buto ar namo keitimui. Geriau parduokite senąjį ir nusipirkite naują. Daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai pasikeisti butą, ką reikia žinoti keičiant butą, skaitykite šiame straipsnyje: Kaip pasikeisti būstą?

Ieškote brokerio savo turto pardavimui?

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

Reikia brokerio
Nurodykite telefono numerį, net jei jis nelietuviškas.
Būtinai nurodykite norimo parduoti turto adresą ir/arba unikalų numerį. Aparašykite parduodamo objekto būklę (jei tai pastatas, kada jis remontuotas ir kas remontuota). Parašykite, kokios kainos tikitės už šį turtą. Nurodykite, jeigu yra kažkokių apsunkinimų pardavimui (pvz. areštas, nesutarimas su bendraturčiais ir t.t.)
Nurodykite Jums patogią bendravimo priemonę. Galite nurodyti kelias.
Negavus Jūsų sutikimo tikrinti informaciją Registrų centre, negalėsiu matyti pilnos informacijos apie Jūsų butą ar namą, todėl negalėsiu kokybiškai padėti.

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429