Login


Register | Recover Password
 

Kaip parašyti parduodamo buto skelbimą į aruodas.lt ir kitas skelbimų svetaines?

kaip parasyti skelbima aruodas.lt

Ką svarbu žinoti rašant skelbimą internete, kai parduodate butą

Kaip parašyti skelbimą internete? Jeigu norite sulaukti didelio realių pirkėjų susidomėjimo parduodamu butu, jūsų skelbimas internete turi būti ir patrauklus, ir informatyvus. Mat kuo didesnis pirkėjų susidomėjimas, tuo didesnė tikimybė gauti geresnį kainos pasiūlymą, t.y. parduoti butą brangiau.

Kokią informaciją reikia nurodyti parduodamo buto skelbime?

Rašydami skelbimą būtinai užpildykite visą informaciją, kurios prašoma skelbimo įvedimo šablone: apie buto plotą, kambarių skaičių, aukštą, statybos metus, namo, šildymo tipą, ir įrengimą ir kt. Skelbimo apraše nepamirškite aprašyti visų buto privalumų, tokių kaip pvz., butas šalia parko, uždaras kiemas, ką tik suremontuota laiptinė, butas priklauso bendrijai, yra rūsys ir sandėliukas ir pan. Skelbime būtinai nurodykite buto kainą! Jeigu skelbime nebus nurodyta kaina, dalis pirkėjų jūsų skelbimo iš viso nematys, o jeigu ir matys, tikrai ne visi susidomės. Panašiai kaip ir nuėjus į parduotuvę, jeigu nerandate tam tikros prekės kainos, turbūt nesivarginate apie ją klausti pardavėjos, o tiesiog pasiimate kitą panašų produktą. Pirkėjams, kurie ieško pirkti buto, visada būna svarbu šildymo kainos bei kiti komunaliniai mokesčiai.  Todėl šildymo ir komunalinių mokesčių kainas verta parašyti skelbime. Rašydami skelbimą paminėkite, kokie vaikų darželiai, mokyklos, autobusų stotelės, prekybos centrai, gydymo įstaigos yra šalia. Jeigu jūsų butas yra tvarkingas ir nereikalaujantis remonto, plačiau aprašykite jo įrengimą: kokios grindys, sienos, vonios kambarys. Skelbime nurodykite, kokius baldus paliekate.

Kokias buto nuotraukas dėti į skelbimą?

Net ir tuo atveju, jei parduodate prastos būklės butą, skelbime būtinai turi būti įdėtos kokybiškos nuotraukos. Būtent nuotraukos jūsų skelbimui suteiks daug reikalingos informacijos ir padės atrinkti tik rimtai jūsų butu besidominčius asmenis. Fotografuodami butą pardavimui, fotografuokite visus kambarius. Stenkitės fotografuoti taip, kad nuotrauka suteiktų kuo daugiau informacijos apie butą. Nepamirškite nufotografuoti ir buto laiptinės, namo išorės ir gražaus vaizdo pro langą. Daugiau informacijos, kaip nufotografuoti butą pardavimui, rasite čia. Prie buto nuotraukų rekomenduoju įdėti ir buto planą bei kelių mastelių žemėlapius su nurodyta jūsų buto vieta. Įdėjus šią informaciją, pirkėjams kyla mažiau klausimų, o ir skelbimas tampa patrauklesnis.

Skelbimą turite prižiūrėti

Net ir parašę gerą skelbimą, neturite jo palikti likimo valioje. Prižiūrėkite skelbimą, kad šis nenuslinktų į tolimus paieškos puslapius. Jeigu jūsų skelbimas bus ne pirmuose puslapiuose, dalis pirkėjų jo net nebeieškos – skelbimas bus per toli. Todėl bent kartą per savaitę stebėkite, ar jūsų skelbimas nenuslinko per žemai, nuslinkus jį iškelkite. Dauguma interneto portalų už papildomą mokestį leidžia skelbimą iškelti į pirmąsias pozicijas. Taip pat stebėkite ir skelbimo peržiūrų skaičių. Jeigu skelbimo peržiūrų yra daug, tačiau jūs nesulaukiate pirkėjų skambučių, greičiausiai jūsų skelbimas dėl kažkokių priežasčių nepatinka pirkėjams ir reikia jį koreguoti. Tuo atveju, jei ir skelbimo peržiūrų yra mažai (palyginkite su kitais panašiais skelbimais), greičiausiai dalis pirkėjų nemato jūsų skelbimo, nes jis neatitinka jų paieškos kriterijų. Dažniausiai taip atsitinka tada, kai parduodamo buto kaina būna per didelė. Daugiau apie tai, kaip nustatyti buto pardavimo kainą, skaitykite čia.  Jeigu tiksliai nežinote, ką turėtumėte aprašyti skelbime, peržiūrėkite nekilnojamojo turto agentūrų pateikiamus skelbimus internete ar pasitarkite su savo brokeriu.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429