Login


Register | Recover Password
 

Kaip parduoti butą (6): buto reklama – kaip reklamuotis

buto reklama kaip reklamuoti paarduodama nama

kaip parduoti butąŠtai ir įpusėjome buto pardavimo temą, kur jau aptarėme penkis sėkmę lemiančius aspektus.  Šiandien atėjo laikas visagalei reklamai.

Perskaitę šį straipsnį sužinosite, kokiomis reklamos priemonėmis ir kada naudotis, kad galėtume džiaugtis sėkmingu savo turto pardavimu.

 

6. TEISINGA REKLAMA TAI NE IŠLAIDOS, O INVESTICIJA

Dauguma į mane besikreipiančių klientų, kuriems nesisekė parduoti patiems, per mažai vertino reklamos įtaką. Dažno jų skelbimai pasirodydavo tik viename interneto portale, kur jie greit nuslinkdavo žemyn ir būdavo beveik nebeperžiūrimi. Retas kuris naudodavo kitas reklamos priemones. Kaip parduoti butą, jei tavo skelbimo nemato pirkėjai? Todėl iš savo patirties galiu pasakyti, kad norint sėkmingai parduoti, turiu aktyviai reklamuoti bei naudoti skirtingas reklamos priemones (pvz. reklama internete, reklaminės skrajutės, atviri namai, ryšiai su kitais brokeriais ir pan.).

Parduodant nekilnojamąjį turtą, reklamos tikslas – pritraukti šiam turtui kuo daugiau susidomėjusių pirkėjų. O kuo daugiau pirkėjų, tuo didesnė tikimybė gauti geresnį pardavimo pasiūlymą.  Čia kaip ir toje pasakoje, kur princesė renkasi jaunikius. Kai kandidatų į merginos širdį yra ne vienas, karalius atidžiai renkasi, už kokio vyro ištekinti savo dukterį.

Nors reklamos priemonių naudojimui vienos taisyklės nėra, visgi skelbtis internete visais atvejais būtina. Internetas yra ta vieta, kur pirkėjų būna daugiausiai.  Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad kitų reklamos priemonių nereikia. Man pačiai dažnai pavyksta parduoti brangiau tik todėl, jog naudoju tokias reklamos priemones kaip tentas ar skrajutės, kuriomis sudominu kaimynus. Kodėl šios priemonės tokios efektyvios, galite perskaityti čia: kodėl kaimynai geriausi pirkėjai .

Visgi, kad galėtume tiksliai numatyti, kokiu atveju kokia reklama bus efektyvi, turime vertinti kiekvieną situaciją konkrečiai. Pvz., jeigu Jūs parduodate prabangų butą Vilniaus centre, be kokybiškos reklamos internete,  bus naudinga pakabinti reklaminį tentą, įdėti reklamą verslo laikraštyje, išsiųsti asmeninius pasiūlymus panašaus būsto ieškantiems klientams. O parduodant butą miegamajame rajone, parduoti padės ne tik internetas, bet ir išplatintos reklaminės skrajutės bei organizuojami atviri namai.

Pirmosios 2 sekundės reklamoje

Dėl reklamos gausos ir dažnai didelio butų pasirinkimo, turime tik 2 sekundes pirkėjo sudominimui. Jei pirkėjui nepatiks pirmosios matomos buto nuotraukos ar pirmasis sakinys, jis tiesiog pereis prie kito skelbimo arba mūsų skrajutę išmes į šiukšlių dėžę.

Sekantis straipsnis apie tai, kaip elgtis pirkėjų apžiūros metu, kad jų neatbaidytume.

Jei jums šis straipsnis buvo naudingas, paspauskite žemiau mygtuką „Patinka“.

Ieškote NT brokerio Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

[formidable id=6]

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429