Login


Register | Recover Password
 

Kaip parduoti butą (7): buto apžiūra – susitikimas su galimais pirkėjais

buto apžiūra, pirkeju apziuros, nuomininku paieska

Praeitame straipsnyje daug dėmesio skyrėme buto reklamai. O dabar keliaujame pas jus į svečius. Aprodysime Jūsų namus prikėjams.

Perskaitę šį straipsnį sužinosite, kaip elgtis pirkėjų apžiūros metu, kad butas juos dar labiau sudomintų.

7. PIRKĖJŲ APŽIŪRA – TAI METAS, KAI GALI PADARYTI PUIKŲ ĮSPŪDĮ ARBA VISKĄ SUGADINTI

Kartą teko pardavinėti pagyvenusios plepios damos butą. Prisipažinsiu, šis pardavimas man buvo vienas iš sunkiausių. Ne todėl, kad butas būtų buvęs prastas, anaiptol. Šiam butui suorganizavau kaip niekad daug apžiūrų. Tačiau, kad ir kaip bebūtų keista, didžiausi sunkumai iškildavo dėl šeimininkės įkyraus plepumo. Pirkėjams atvykus į apžiūrą, moteriškė taip aktyviai pradėdavo reklamuoti savo buto privalumus ir primygtinai prašydavo kuo greičiau nupirkti, jog svečiai tiesiog išsigąsdavo ir kuo skubiau pasišalindavo. Mano klientė manė, jog aktyvūs siūlymas padės parduoti butą greičiau, tačiau viskas vyko priešingai.

Paprastai pirkėjai, atvykę apžiūrėti buto, mėgsta jį apžiūrėti ramiai ir patys nuspręsti, ar jiems tas butas patinka. Todėl aktyvus pardavėjo kalbėjimas dažnai tik erzina. Norėdami patikti pirkėjams, turime netrukdyti jiems apžiūrėti, bet tuo pačiu likti netoliese, kad kilus klausimams nedelsiant galėtumėte į juos atsakyti. Jeigu norite pirkėjams palikti gerą įspūdį, pasiruoškite iki jiems atvykstant.

Toliau rašysiu apie tai, ką svarbu žinoti derantis su pirkėju.

Jei jums šis straipsnis buvo naudingas, paspauskite žemiau mygtuką „Patinka“. O jeigu žinote, kam ši informacija gali būti aktuali, pasidalinkite ja, persiųsdami šio straipsnio nuorodą asmeniškai.

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429