Login


Register | Recover Password
 

Kaip parduoti butą (8): derybos dėl buto kainos

kaip parduoti buta derybos dėl buto kainos

Praeitame straipsnyje rašiau apie tai, kaip patikti pirkėjams apžiūrų metu. Šiandien sėdame prie derybų stalo.

Perskaitę šį straipsnį sužinosite, kaip laimėti derybose su pirkėjais.

8. SĖKMINGOSE DERYBOSE LAIMI VISI

Jeigu esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta derėtis, derybos Jums gali pasirodyti baimę keliančiu dalyku. Arba atvirkščiai, jei Jums gyvenime tenka derėtis dažnai, derybų svarbą galite nuvertinti.

Gaila, kad iki šiol tarp pirkėjų ir pardavėjų  gaji nuomonė, kad derybos vyksta tik dėl kainos, o derybas laimi arba viena, arba kita pusė. Tačiau iš tiesų sėkmingos derybos būna tada, kai lieka patenkintos abi šalys, kitais žodžiais tariant laimi visi. Kai derybų metu  pavyksta užmegzti gerus santykius su savo pirkėjais, bei pasiūlyti jiems priimtinas pirkimo sąlygas, pirkėjai mažiau derasi ir greičiau sutinka su mūsų prašoma kaina.

Derybos dėl nekilnojamojo turto pardavimo nėra kažkuo ypatingos, tačiau norint, jog jos pasibaigtų sėkmingai, būtina joms pasiruošti iš anksto. Apie tai, kaip pasiruošti deryboms, skaitykite šiame straipsnyje: derybos su pirkėju.

Sekančio straipsnio tema – avansinis mokestis bei preliminari buto pardavimo sutartis.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

[formidable id=6]

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429