Login


Register | Recover Password
 

Kaip paruošti butą pardavimui?

kaip paruosti buta pardavimui

Kaip sutvarkyti butą, kad jis patiktų pirkėjams

Jeigu norite parduoti savo butą brangiau, teks pasistengti, kad jis patiktų pirkėjams. Būtent pirmieji įspūdžiai, kuriuos patirs pirkėjas, nulems jo tolesnį sprendimą – pirkti ar nepirkti jūsų butą. Jūs niekada neturėsite antros galimybės padaryti pirmąjį įspūdį! Sužinokite, kaip paruošti butą pardavimui, kad parduotumėte jį greičiau ir brangiau.

Paslėpkite  asmeninius ir buities daiktus, kad jie nekristų į akis

Įvairūs buteliukai, šluostės, šluotos, drabužiai, batai ir panašūs daiktai tebūna spintose. Kuo mažiau daiktų, tuo daugiau erdvės vaizduotei. Tegul pirkėjas pats įsivaizduoja, kaip norės išdėlioti savo daiktus esamoje erdvėja. Butas, kuriame mažiau asmeninių daiktų, visada atrodys erdviau ir jaukiau, todėl labiau patiks pirkėjams.

Butas turi būti švarus ir tvarkingas

Jūsų butas privalo būtų švarus ir tvarkingas net ir tuo atveju, jei jūs laikote gyvūnus ar auginate mažus vaikus.  Švarūs veidrodžiai bei langai, Išplautos grindys, išsiurbtas kilimas, tvarkingos spintelės, nė vieno ne vietoje pasiklydusio daikto… Pasistenkite, kad oras jūsų bute būtų gaivus. Rūkalų ir gyvūnų kvapas nepatinka daugumai žmonių. Todėl prieš ateinant pirkėjams, bent jau gerai išvėdinkite namus. Virtuvėje turi vyrauti ideali tvarka. Puodai, stalo įrankiai bei indai geriau tegul lieka spintelėse. Patikrinkite, ar darbiniai paviršiai nėra riebaluoti ar nešvarūs.  Prieš apžiūrą negaminkite maisto, kuris skleidžia aštrų aromatą. Pasirūpinkite, kad naminių gyvūnų ėdalo indeliai nekristų į akis. Nepamirškite, kad pirkėjai norės pamatyti ir jūsų vonios kambarį ir tualetą. Apkalkėjęs čiaupas, nešvari kriauklė ar unitazas, blogas kvapas tualete nepridės jūsų butui vertės.

Ar reikia prieš parduodant butą remontuoti?

Pirkėjai už suremontuotą butą visada moka brangiau, o ir tvarkingą būstą parduoti būna visada lengviau. Tačiau jei galvojate apie remontą, turėkite omenyje, kad buto vertę padidins tik kokybiškas šiuolaikiškas remontas. Jei norite padidinti savo buto vertę, neužteks tik perklijuoti tapetus ar perdažyti vieną sieną, kai tuo tarpu į akis krenta senas, susidėvėjęs parketas, o vonios plytelės atrodo senamadiškai. Jeigu nusprendėte remontuoti, remontuokite viską. Kitu atveju, jei turite per mažai pinigų geram remontui, geriau neremontuokite, o tik sutvarkykite. Jeigu kambaryje atsilupęs tapetas, jį priklijuokite. Jei spintelei nulūžo rankenėlė, ją prisukite. Jei durys girgžda – jas sutepkite. Patikrinkite ar visos lemputės šviestuvuose veikia.

Detalės, kurios padeda parduoti

Ar jums patinka gėlės? O švelnus kavos aromatas? O gal saldus kepančio obuolių pyrago kvapas? Šios subtilios, tačiau geras emocijas žadinančios detalės, greičiausiai patiks ir jūsų svečiams ir galbūt paskatins jų norą pirkti. Visa tai  jūsų butui pridės tam tikros vertės.  Juk kiekvienas nori savo turtą parduoti brangiau…

Ieškote brokerio savo turto pardavimui Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429