Login


Register | Recover Password
 

Kodėl pačiam pardavėjui sunku nustatyti nekilnojamojo turto vertę?

nekilnojamo turto verte

Nekilnojamojo turto vertė. Kainos nustatymo ypatumai

Labai dažnai nekilnojamojo turto pardavėjai pervertina savo turtą, nes mato jį „skirtingomis akimis“ nei kiti. Kodėl taip yra ir kaip to išvengti? Pirmiausia tai nutinka todėl, kad pardavėjas per keletą metų taip stipriai susigyvena ir emociškai prisiriša prie savo turto, kad nebemato jame esančių trūkumų, kuriuos pastebi svetimas žmogus. Dažnam pardavėjui savas turtas atrodo brangesnis, nei iš tikrųjų yra. Čia puikiai tinka posakis – savi marškiniai arčiau kūno. Savomis rankomis darytas būsto remontas ar įvairūs su šiuo turtu susiję prisiminimai pardavėjui dažnai būna net vertingesni, nei pats turtas.

Antra priežastis, klaidinanti pardavėjus ta, jog jie turi per mažai informacijos apie kitą rinkoje esantį nekilnojamąjį turtą. Nekilnojamojo turto kainą stipriai įtakoja bendra šios rinkos situacija ir netgi vyraujančios interjero mados.  Jeigu prieš 5-eris metus jūsų turtas atrodė prabangiai, gali būti, kad šiai dienai pirkėjui jis gali atrodyti kaip senamadiškas ar neskoningai įrengtas būstas, kuriam reikia rimto remonto. Dažnai pardavėjai nebūna gyvai matę daug kitų, šiuo metu rinkoje parduodamų nekilnojamojo turto objektų, kaip tą daro pirkėjai, ir negali objektyviai įvertinti savo turto visos rinkos mastu.

Skirtingi požiūriai į turtą
Skirtingi požiūriai į turtą. Šaltinis: http://www.stasys.igs.lt nekilnojamojo turto verte

Nežinote, kaip nustatyti norimo parduoti nekilnojamojo turto vertę? Galiu Jums padėti. Pagal Jūsų pateiktus dokumentus ir nuotraukas nustatysiu preliminarią Jūsų turto pardavimo kainą. Paslaugos kaina – nuo 30 eur. Susisiekite su manimi tel. 8 655 31429 arba el. paštu sandra@nntb.lt

Ieškote brokerio savo turto pardavimui?

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

Reikia brokerio
Nurodykite telefono numerį, net jei jis nelietuviškas.
Būtinai nurodykite norimo parduoti turto adresą ir/arba unikalų numerį. Aparašykite parduodamo objekto būklę (jei tai pastatas, kada jis remontuotas ir kas remontuota). Parašykite, kokios kainos tikitės už šį turtą. Nurodykite, jeigu yra kažkokių apsunkinimų pardavimui (pvz. areštas, nesutarimas su bendraturčiais ir t.t.)
Nurodykite Jums patogią bendravimo priemonę. Galite nurodyti kelias.
Negavus Jūsų sutikimo tikrinti informaciją Registrų centre, negalėsiu matyti pilnos informacijos apie Jūsų butą ar namą, todėl negalėsiu kokybiškai padėti.

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429