Login


Register | Recover Password
 

Kaip parduoti butą (10): notarinė sutartis

kaip parduoti buta notarinė sutartis Ankstesniame straipsnyje rašiau apie avanso paėmimą ir preliminarią sutartį su pirkėju. Beliko aptarti paskutinę temą: notarinė sutartis. Perskaitę šį straipsnį sužinosite, kaip pasiruošti sutarties pasirašymui pas notarą.

10. Notarinė sutartis užbaigia sandorį

Baigus tvarkyti visus buto pardavimo reikalus, sandoris užbaigiamas notarinės sutarties pasirašymu. Tam, kad notaras galėtų patvirtinti mūsų sutartį, jis dar turės gauti registrų centro pažymą leidžiančią parduoti bei sutikrinti visus kitus reikiamus dokumentus. Todėl pasiruošimo sandoriui procesas užtrunka keletą dienų, o kartais ir ilgiau. Notarinės sutarties pasirašymo metu buto nuosavybės teisė atitenka pirkėjui. Todėl tą dieną pirkėjas turi arba pilnai atsiskaityti su pardavėju, arba pateikti banko garantinį raštą ar kredito sutartį dėl paskolos suteikimo būtent šiam butui. Notarinės sutarties metu be visų buto pardavimui reikalingų dokumentų, būtina turėti asmens dokumentus bei banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami likę pinigai už buto pirkimą. Jeigu notarinė sutartis paruošiama iš anksto, sutarties pasirašymo procesas užtrunka apie 1-2 valandas.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429