Login


Register | Recover Password
 

Asmeninė konsultacija

nekilnojamo turto konsultacija

Turite klausimų, susijusių su nekilnojamuoju turtu? Užsisakykite asmeninę konsultaciją.

Jau daugiau nei 5 metus dirbu nekilnojamojo turto srityje, todėl per visą darbo laiką teko spręsti daugybę įvairiausių šios srities problemų bei klausimų, padėti klientams net ypač sunkiose situacijose.  Daugiau informacijos apie mane rasite čia.

Konsultacijos metu atsakysiu į Jums rūpimus klausimus, kurių dėka padarysite teisingus žingsnius ateityje. Konsultacijos gali vykti telefonu, per Skype, el. paštu ar gyvo susitikimo metu mano biure.

Asmeninės konsultacijos kaina

  • Trumpa iki 15 min konsultacija – 20 eur
  • Išsami iki 1 val. konsultacija – 50 eur.

Dėl ilgesnės trukmės konsultacijos ar konsultacijos, kai norite, jog atvykčiau į Jūsų vietą, bus tariamasi asmeniškai.

Apmokėjimo už asmeninę konsultaciją tvarka

Apmokėti už konsultaciją galite pavedimu į mano asmeninę banko sąskaitą esančią SEB banke nurodytą žemiau arba grynaisiais pinigais susitikimo metu. Jeigu mokate pavedimu, konsultacija Jums bus suteikta ne vėliau kaip per 8 darbo valandas.  Jeigu atsakymas Jums bus neaiškus, galėsite dar kartą perklausti nemokamai.

Banko rekvizitai:

  • Sandra Jakulė
  • a/s LT81 7044 0005 4761 3210
  •  Pavedimo paskirtyje nurodykite „trumpa konsultacija – 20 eur” arba “išsami konsultacija – 50 eur”.

Kaip užsakyti asmeninę konsultaciją

Užsakykite asmeninę konsultaciją

Norėdami gauti asmeninę konsultaciją, užpildykite šią formą ir padarykite apmokėjimą į aukščiau nurodytą banko sąskaitą. Konsultacija Jums bus suteikta ne vėliau nei per 8 darbo valandas po formos pateikimo ir gauto apmokėjimo. Jeigu atsakymas Jums bus neaiškus, galėsite dar kartą perklausti nemokamai.
Jeigu norite konsultuotis gyvai ir mokėti grynaisiais, dėl konsultacijos laiko susisiekite su manimi telefonu 8 655 31429.

First

 

Privatumo politika