Login


Register | Recover Password
 

KAIP VYKSTA BENDRADARBIAVIMAS

Kaip vyksta NT pardavimas su brokeriu

Jei dar neteko dirbti su nekilnojamojo turto brokeriu, norėsite žinoti, kaip vyksta šis darbas. Čia apibūdinau įprastinę bendradarbiavimo eigą. Iki 2-tro punkto mūsų bendravimas bus neįpareigojantis, t.y. iki sutarties pasirašymo nieko mokėti jums nereikės, jūs pats nuspręsite, ar norėsite toliau dirbti su manim. Jeigu nesutarsime dėl bendradarbiavimo sąlygų, tiesiog draugiškai išsiskirsime.

nt brokere vilniuje sandra jakule nt pardavimas su brokeriuBENDRADARBIAVIMO SĄLYGOS

Jūs papasakojate kokį turtą norite parduoti,  ir aš pristatau preliminarias savo darbo sąlygas. Jeigu sąlygos jums tinka, aš važiuoju apžiūrėti norimą parduoti turtą.

TURTO RINKOS KAINOS NUSTATYMAS

Atvykus apžiūrėti turto, susipažįstu su parduodamo turto dokumentais ir nustatau preliminarią pardavimo kainą bei pardavimo trukmę. Papasakoju, kaip vyks pardavimas. Jeigu sutariame dėl visų pardavimo sąlygų, pradedu turto pardavimą.

BENDRADARBIAVIMO (TARPININKAVIMO) SUTARTIS

Tam, kad galėčiau pradėti pardavimą, pasirašome mūsų tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.  Ją galime pasirašyti ir internetu.

DOKUMENTŲ SĄRAŠAS

Pateikiu jums sąrašą dokumentų, kurie bus reikalingi pardavimui. Jie kažko trūksta, padedu juos surinkti iš reikiamų institucijų.

PIRKĖJO PAIEŠKA

Tai ilgiausiai vykstantis procesas, kuris, priklausomai nuo parduodamo turto, vidutiniškai užtrunka 3-6 mėn. Šiame etape jums dalyvauti nereiks. Viską už jus padarysiu aš ir informuosiu apie pardavimo eigą.

DERYBOS, AVANSAS IR PARDAVIMO UŽBAIGIMAS

Šiame etape jūs dalyvaujate kartu su manimi. Aš jus atstovauju iki pačių paskutinių darbų – pardavimo sutarties pasirašymo pas notarą ir turto perdavimo pirkėjams.

NORITE SUŽINOTI MANO SĄLYGAS?

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

[formidable id=6]

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429