Login


Register | Recover Password
 

Pirksite būstą su paskola? Pirmiausia apsilankykite banke

buto pirkimas su paskola

Pastaruoju metu apie 50% visų rinkoje parduodamų butų perkama naudojantis būsto paskola. Štai keleta patarimų, kurie padės jums lengviau gauti paskolą bei greičiau persikelti į naujus namus.

Kodėl svarbu pirmiausia apsilankyti banke

Dalis žmonių, nusprendę pirkti būstą su paskola, pradeda ieškoti tinkamo būsto ir tik po to kreipiasi į banką. Tačiau aš rekomenduoju pirkimą pradėti nuo apsilankymo banke. Kodėl?

Pažvelkime į patį būsto pirkimo procesą. Kiekvienas iš mūsų norime nusipirkti  geriausią būstą už geriausią kainą. Taip pat žinome, kad geros kainos pasiūlymai „nesimėto“ ir labai greitai dingsta iš rinkos.  Todėl suradę mums tinkantį būstą turėsime veikti greitai, t.y. iš karto palikti pardavėjui avansą, kad būsto nenupirktų kiti. O ar išdrįsite palikti pardavėjui avansą, kol dar nesate tikri, kad reikiamą paskolą gausite? Taip pat turėsite kviesti turto vertintoją, kuris klaus, kokiam bankui bus daromas vertinimas.  Be to turėsite greitai tvarkyti paskolos reikalus, kad pirkimo procesas neužtruktų ir pardavėjas sutiktų laukti.  Jeigu per ilgai užtruksite, jūsų būstą gali „nušvilpti“ kiti. Todėl jau vien dėl šios priežasties finansinius reikalus geriau susitvarkyti iš anksto.

Antra, iš pradžių apsilankę banke sužinosite, kokią maksimalią paskolą galite gauti, taigi žinosite savo galimybių ribas, taip pat išsiaiškinsite paskolos sąlygas (palūkanų dydį, paskolos terminus, kitas svarbias sąlygas finansavimui gauti).  Neretai pasitaiko atvejų, kai žmonės išsirinkę norimą būstą, negauna iš banko reikiamos sumos, todėl būsto paiešką tenka pradėti iš naujo. Tam tikrais atvejais  (pvz., dėl per mažų pajamų, dėl ankstesnio nemokumo ir pan.) bankas iš viso paskolos neduoda.

Trečia, rekomenduoju skirti laiko ir apsilankyti ne viename, o keliuose bankuose bei susipažinti su skirtingomis jų sąlygomis, kad paskui galėtumėte išsirinkti jums labiausiai tinkamą variantą. Apsilankę bankuose jau būsite  susipažinę su paskolų vadybininkais, todėl vėliau paskolos klausimus galėsite aptarti ir telefonu.  Būna, kad paskolos banką žmonės išsirenka ne pagal banką, o pagal juos maloniai aptarnaujantį vadybininką.

Taigi, būsto pirkimą pradėkite nuo savo finansinių galimybių išsiaiškinimo ir banko pasirinkimo.

Klausimai, kuriuos verta užduoti būsto paskolų vadybininkui:

  • Kokią maksimalią būsto paskolą galiu gauti?
  • Kokias palūkanas bankas man siūlo?
  • Kokiam maksimaliam laikui galiu gauti paskolą?
  • Kiek turiu turėti savo pinigų būsto pirkimui?
  • Kokios paskolos išankstinio gražinimo sąlygos?
  • Koks paskolos sutarties mokestis ir kiti papildomi mokesčiai susiję su paskolos gavimu?
  • Kokios sąlygos, jeigu kurį laiką negalėčiau mokėti paskolos?
  • Dėl kokių priežasčių bankas gali man neduoti paskolos?

Reikalinga brokerio pagalba perkant butą Vilniuje?

Turite mažai patirties perkant nekilnojamąjį turtą? Neturite pakankamai laiko paieškoms? Norite išsiaiškinti, ar perkamo turto kaina yra teisinga? Nenorite rizikuoti įsigyjant probleminį turtą? Tokiu atveju Jums pravers NT brokerio pagalba.

Gal būt jums tereiks išsamios konsultacijos apie buto pirkimo procesą, kurią galite gauti atvykę į mano biurą. O gal norėsite, kad tik įvertinčiau jūsų jau išsirinktą butą ir padėčiau sutvarkyti pirkimo dokumentus. Arba galbūt jaučiate, kad jums bus reikalinga mano pagalba nuo A iki Ž.

Jeigu manote, kad Jums gali būti reikalinga mano pagalba dėl buto pirkimo Vilniuje, sužinokite kaip galiu jums padėti. Paspauskite ant šios nuorodos, kur rasite išsamią informaciją apie mano teikiamas paslaugas

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429