Login


Register | Recover Password
 

Kokių dokumentų reikia perkant butą ar kitą nekilnojamąjį turtą?

buto pirkimas

Buto pirkimas. Dokumentai, kurių reiks perkant nekilnojamąjį turtą

Jei nusprendėte pirkti butą, namą ar kitą nekilnojamąjį turtą, tvirtinant sandorį pas notarą jums reikės tik:

  1. Asmens dokumento – asmens tapatybės kortelės ar paso
  2. Jei turtą perkate ne savomis lėšomis, sutarties su kredito įstaiga (banku) dėl paskolos išdavimo arba jų garantinio rašto, kad paskola bus suteikta.
  3. NŽT pažymos (tik perkant žemės ūkio paskirties sklypą).

Visais kitais sandoriui reikalingais dokumentais turi pasirūpinti nekilnojamojo turto pardavėjas.

Svarbu žinoti, jog prieš pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą pas notarą jums pravartu turėti pasirašytą preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, kurioje bus jau aptartos esminės turto pirkimo sąlygos.

Perkant butą ar kitą nekilnojamąjį turtą įsitikinkite, kad jūsų mokama kaina atitinka rinką, t.y. ar pirkdami nepermokate. Daugiau informacijos apie tai, nuo ko priklauso nekilnojamojo turto rinkos vertė, skaitykite čia. buto pirkimas

Reikalinga brokerio pagalba perkant butą Vilniuje?

Turite mažai patirties perkant nekilnojamąjį turtą? Neturite pakankamai laiko paieškoms? Norite išsiaiškinti, ar perkamo turto kaina yra teisinga? Nenorite rizikuoti įsigyjant probleminį turtą? Tokiu atveju Jums pravers NT brokerio pagalba.

Gal būt jums tereiks išsamios konsultacijos apie buto pirkimo procesą, kurią galite gauti atvykę į mano biurą. O gal norėsite, kad tik įvertinčiau jūsų jau išsirinktą butą ir padėčiau sutvarkyti pirkimo dokumentus. Arba galbūt jaučiate, kad jums bus reikalinga mano pagalba nuo A iki Ž.

Jeigu manote, kad Jums gali būti reikalinga mano pagalba dėl buto pirkimo Vilniuje, sužinokite kaip galiu jums padėti. Paspauskite ant šios nuorodos, kur rasite išsamią informaciją apie mano teikiamas paslaugas

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429