Login


Register | Recover Password
 

Kaip nusipirkti butą išsimokėtinai

kaip nusipirkti buta issimoketinai

Lietuvoje nusipirkti butą išsimokėtinai nėra lengva, mat tokie nekilnojamojo turto pardavimai čia nėra įprasti. Pardavėjai dažnai nepasitiki pirkėjais, bijodami prarasti ir turtą, ir pinigus arba nenori susidurti su problemomis, kurios atsirastų, jei pirkėjas taptų nemokus.

Visgi pardavimai išsimokėtinai vyksta ir Lietuvoje, ypač mažesniuosiuose miestuose, kur parduoti nekilnojamąjį turtą būna sunkiau.

Taigi, kaip nusipirkti butą išsimokėtinai

Tam, kad galėtumėte nusipirkti butą išsimokėtinai, turėsite surasti tokį pardavėją, kuris sutiks rizikuoti ir gauti dalį pinigų po kurio laiko. Todėl iš karto apsvarstykite, kokie argumentai padės jums įtikinti pardavėją dėl pardavimo išsimokėtinai. Atminkite, kad kiekvienas pardavėjas visada nori gauti daugiau naudos ir išvengti rizikos. Taigi, bendraudami su pardavėju, išsiaiškinkite, kokie argumentai jam gali būti patraukliausi.

Pasiūlykite pardavėjui didesnę kainą

Pasiūlę buto pardavėjui didesnę kainą, priversite jį pamąstyti apie pardavimą išsimokėtinai, net jei anksčiau jis nesutiko su šia sąlyga. Pinigai dažnai motyvuoja žmones, mat už didesnius pinigus žmogus būna linkęs rizikuoti. O jūsų atveju, tikėtina, kad didesnė kaina „kainuos“ mažiau nei būsto paskolos palūkanos banke, todėl irgi bus naudinga.

Pasiūlykite kuo trumpesnį išsimokėjimo terminą, aptarkite mokėjimo grafiką

Pardavėjai retai kada sutinka laukti išsimokėjimo ilgiau negu 3 metus.  Jei turite galimybę, siūlykite išsimokėjimą iki 1-erių – 2-jų metų trukmės. Tuo pačiu aptarkite tikslų mokėjimo grafiką, kada ir kokiomis dalimis mokėsite kitas įmokas.

Visus susitarimus įteisinkite notariškai

Informuokite pardavėją, kad jūsų susitarimą tvarkysite per notarą, kad tiek jis, tiek jūs jaustumėtės saugūs.

Nuosavybės teisės perdavimas tik po visiško atsiskaitymo

Kad pardavėjas jaustųsi saugus, pasiūlykite nuosavybės teises perimti tik tada, kada pilnai atsiskaitysite už perkamą turtą. Šiuo atveju pardavėjas bus apsaugotas nuo rizikos, jeigu jūs tapsite nemokus.

Būkite nuoširdūs ir atviri

Norėdami įtikinti pardavėją dėl pardavimo išsimokėtinai,  bendraukite nuoširdžiai ir atvirai. Papasakokite pardavėjui, kodėl norite pirkti išsimokėtinai, kaip ir kada planuojate gauti likusią pinigų dalį ir pan.  Jeigu įgysite pardavėjo pasitikėjimą, susitarsite žymiai lengviau ir greičiau.

Nenusiminkite, jei nepasisekė

Jeigu su vienu pardavėju susitarti nepavyks, nenusiminkite ir ieškokite kito pardavėjo. Likimas dažnai apdovanoja atkakliuosius.

Jei jums šis straipsnis buvo naudingas, paspauskite žemiau mygtuką „Patinka“. O jeigu žinote, kam ši informacija gali būti aktuali, pasidalinkite ja, persiųsdami šio straipsnio nuorodą asmeniškai.

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429