Login


Register | Recover Password
 

Preliminari sutartis perkant nekilnojamąjį turtą. Ar ji būtina?

preliminari sutartis buto pardavimui

Ar visada reikalinga preliminari sutartis perkant būstą? Ar galima apseiti be jos? Kada būtina sudaryti preliminarią sutartį ir kur ją sudaryti?

Preliminari sutartis nėra būtina perkant nekilnojamąjį turtą išskyrus tuo atveju, jei labai pasitikite pardavėju ir planuojate greitu metu sudaryti notarinę sutartį, .

Tačiau tam, kad nekiltų nesusipratimų notarinės sutarties pasirašymo metu ir vėliau, prelinimarioje pirkimo-pardavimo sutartyje turite aptarti šias būsto pirkimo sąlygas:

  • Kokia perkamo turto kaina?
  • Kaip bus atsiskaitoma (savomis lėšomis ar per banką)?
  • Kokie bus atsiskaitymo terminai?
  • Kada bus atlaisvintas būstas ir perduotas pirkėjui?
  • Iki kada bus pasirašyta notarinė sutartis?
  • Ar bus paliekami baldai?
  • Kas apmokės notaro mokesčius?

Tačiau jeigu turite abejonių dėl nekilnojamojo turto pardavėjo ar paties turto, jeigu planuojate palikti didelį avansą už perkamą turtą, jei jums labai aktualus įsikraustymo terminas ar paliekamas turtas (pvz., baldai) preliminarią sutartį sudaryti būtina.

Preliminarią sutartį galite sudaryti patys, su brokerio pagalba arba pas notarą.

Reikalinga brokerio pagalba perkant butą Vilniuje?

Turite mažai patirties perkant nekilnojamąjį turtą? Neturite pakankamai laiko paieškoms? Norite išsiaiškinti, ar perkamo turto kaina yra teisinga? Nenorite rizikuoti įsigyjant probleminį turtą? Tokiu atveju Jums pravers NT brokerio pagalba.

Gal būt jums tereiks išsamios konsultacijos apie buto pirkimo procesą, kurią galite gauti atvykę į mano biurą. O gal norėsite, kad tik įvertinčiau jūsų jau išsirinktą butą ir padėčiau sutvarkyti pirkimo dokumentus. Arba galbūt jaučiate, kad jums bus reikalinga mano pagalba nuo A iki Ž.

Jeigu manote, kad Jums gali būti reikalinga mano pagalba dėl buto pirkimo Vilniuje, sužinokite kaip galiu jums padėti. Paspauskite ant šios nuorodos, kur rasite išsamią informaciją apie mano teikiamas paslaugas

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429