pin ikona

Vilniaus r. sav., Geležių k., Česlovo Milošo g.

Šiuo metu

Parduodame

4 kambarių Namas

Namo ikona

142.26 kv.m.

Kambariu ikona

4 kambariai

Kalendoriaus ikona

2017 m.

tag ikona

Pardavimui

Kaina: 300 000 €

/

2108.81€/m²

Parduodame jaukiai įrengtą 4 kambarių namą su garažu bei didele dengta terasa šalia Pilaitės, Geležių k.

Tai 2017m. statybos 142 kv.m. namas, turintis 7,53a sklypą, kurio teritorija aptverta tvora. Sklype yra įrengta stoginė automobiliams, taip pat lauko sandėliukas. Sklypo teritorijoje auga gėlės, vaiskrūmiai ir kt. augalai.

Ant namo stogo yra sumontuota saulės elektrinė, todėl išlaidos elektrai per mėnesį tesudaro 25 Eur. Namas šildomas kieto kuro granulėmis. Šildymo išlaidos sezonui nuo spalio iki gegužės šiemet buvo 800 Eur. Namo energetinė klasė – B. Vanduo namui tiekiamas iš artezinio gręžinio, kuriuo naudojasi 8 namai. Vandens tiekimas metams kainuoja apie 25-30 Eur. Kanalizacija vietinė Biomax. Jos priežiūra – profilaktinis patikrinimas ir išsiurbimas du kartus per metus (50 Eur vienam kartui)

Namas turi patogų išplanavimą. Pirmame aukšte yra didelė svetainė su virtuve (53,38 kv.m.) iš kurios galima išeiti į terasą ir vidinį kiemą, vonios kambarys, koridorius, taip pat garažas (19,84 kv.m.) ir pagalbinė patalpa (7.68 kv.m.). Svetainėje daug jaukumo suteikia esantis židinys.

Antrame aukšte – miegamasis (12,04 kv.m.) ir 6 kv.m. drabužinė į kurią įeinama iš miegamojo, vonios kambarys (6,14 kv.m.), du kiti kambariai (11,83 ir 11,73 kv.m.), sandėliukas – (5,42 kv.m.)

Namas parduodamas su kai kuriais baldais ir integruota buitine technika, todėl galite keltis čia gyventi iš karto.

Privažiavimas iki kvartalo – asfaltuotas. O kiemo gatvė padengta smulkinto asfalto skalda, todėl važiuojant nedulka. Kvartalas turi savo bendriją, kuri ne tik rūpinasi einamaisiais kvartalo reikalais, bet ir planuoja organizuoti gatvės asfaltavimą. Šiuo metu renkamos lėšos ir po kelių metų gatvę numatoma išasfaltuoti.

Artimiausia viešojo transporto stotelė už 900m. Važiuoja 118 autobusas.

KVIEČIU APŽIŪRĖTI! GALIMA VIDEO APŽIŪRA

Parduoda NT brokerė Sandra Jakulė
Tel., Whatsapp, Viber, Telegram: 8 655 31429
Daugiau informacijos apie mane rasite mano tinklaraštyje https://AsmeninisNTbrokeris.lt

Susisiekite

Aptarkime jūsų poreikius kartu

    Kaip sužinojote apie mane?

    lt_LTLietuvių kalba