Login


Register | Recover Password
 

Contacts

Sandra Jakulė
5.0
Based on 70 reviews
powered by Google
Valerija GavrilenkoValerija Gavrilenko
21:27 06 Nov 22
Prireikė gyvenant užsienyje parduoti butą, tad nusprendžiau ieškoti brokerio. Su Sandra man prireikė gyvai susitikti tik vieną kartą, po to bendravome per WhatsApp, visame procese galėjau dalyvauti kiek norėjau. Man tai apsimokėjo, sutaupiau daug laiko ir nervų.
Indre VoicechovskyteIndre Voicechovskyte
17:40 26 Aug 22
Džiaugiuosi pasirinkusi Sandrą kaip NT brokerę. Visi mano klausimai buvo atsakyti, gavau nuoširdžių patarimų. Sandra padėjo išspręsti mano problemas su NT, nors ir gyvenu užsienyje. Viskas greitai, aiškiai ir be streso. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Paulius PetraviciusPaulius Petravicius
08:47 05 May 22
Sandra was outstanding in her prompt support and services. We had two consultations.One was at the beginning of the search for a new property. She helped evaluate our needs, shared some valuable insights about several areas in Vilnius, and suggested the next steps to take in our journey.The second consultation was before we decided to give an offer, and we wanted a second opinion about the deal and property. Again, with her experience, she provided some additional valuable views we have not considered ourselves.Thus, highly recommend contacting Sandra before jumping into the property search marathon. It will save you time and nerves and put you on the right path.
Vytautas TenysVytautas Tenys
17:32 04 May 22
Išsirinkti buto nuomos brokerę padėjo Sandros asmeninis tinklalapis. Jaučiasi, kad norima padėti žmonėms bei dalinamasi naudinga ir svarbia informacija. Buto nuomos procesas pavyko sklandžiai, ramiai ir tvarkingai ir visi mano klausimai atsakyti su kantrumu ir detaliu paaiškinimu. Tikrai matosi extra pastangos. Ačiū ir sėkmės, Sandra!
JulijaJulija
14:32 11 Jan 22
Puiki ir profesionali brokerė. Labai atsakinga, draugiška ir dėmesinga. 100 % rekomenduoju ir esu labai dėkinga Sandrai už puikų darbą 😊
Greta M.Greta M.
13:26 03 Jan 22
Labai profesionali brokerė, suteikė naudingos informacijos, padarė kokybiškas ir gražias nuotraukas, greitai buvo rastas pirkėjas parduodant butą. Labai rekomenduoju!
Raimondas MozūraitisRaimondas Mozūraitis
16:39 27 Dec 21
Puiki, patikima brokerė. Savo profesionalumu viršijo mūsų lūkesčius.Lanksti, turinti gerų idėjų ir sąžiningai atliekanti savo darbą.Gerai paruošta interneto svetainė, kur galima gauti daug informacijos pirkimo/pardavimo klausimais. Esam labai patenkinti sklandžiai ir greitai vykusiu buto pardavimo procesu.Prireikus tikrai vėl pasirinktume šią brokerę ir rekomenduojame kitiems.
Martynas PrieditisMartynas Prieditis
14:16 16 Oct 21
Labai profesionalu ir miela. Dar net ne sudarėme sutarties, bet jaučiu, kad bendrausime ilgai. Ačiū
Daniel MorrisDaniel Morris
13:15 06 Sep 21
Sandra is so helpful and patient. I can highly recommend her for anyone looking to buy, sell or rent property in Vilnius.
Evgenij PeckeliunEvgenij Peckeliun
18:45 08 Jun 21
Gyvendamas uzsienyje nusprendziau parduoti buta Lietuvoje.Kadangi norejau pardavineti nuotoliniu budu,tai ieskojau patikimo ir saziningo zmogaus.Pasikliaudamas ankstesniu klientu komentarais internete is keliu variantu pasirinkau Sandra.Ir tai buvo 100% pataikymas.Apie Sandros savybes kaip NT brokeres ir zmogaus as negaliu parasyti nieko naujo, nes viskas parasyta ankstesniuose komentarose.Tik noriu pridurti,kad Sandra yra tikrai verta kiekvieno to grazaus ir silto zodzio parasyto apie ja.O jos benravimo su klientu stilius turetu ieiti i vadovelius ir rodomas kaip pavizdys busimoms kartoms. Dar karta aciu Jums Sandra uz nuostabia patirti ir ko geriausios kloties Jums darbuose ir gyvenime.
Julija DaviJulija Davi
07:06 27 Apr 21
Apie brokerę Sandrą turiu tik pačius geriausius atsiliepimus - labai profesionali, lanksti, įsiklausanti savo srities profesionalė. Padėjo parduoti butą sklandžiai ir greitai ir už gerą kainą. Labai šiltas ir malonus žmogus, gebantis įsiklausyti ir atliepti į klientų poreikius. Esant reikalui tikrai ateity rinksiuos būtent šią brokerę!
I met Sandra when one of her clients was closing a deal for the sale of the property, while my client was buying the property. I acted as an interpreter/translator. At all stages of the transaction I was impressed with Sandra's professionalism and genuine interest in assuring that the deal would be as successful as possible. She was always available to answer our questions, was responsive and incredibly personable. I have cooperated with Sandra on other projects since. It has been a pleasure to work with her.
Very professional. Good communication both in lithuanian and english. Very valuable advices and service. Highly recommended.
Eglė JacinavičiūtėEglė Jacinavičiūtė
15:54 14 Oct 20
Profesionali ir greita komunikacija. Išklausė ir suteikė naudingos informacijos NT klausimais.
Judre AntanaitėJudre Antanaitė
07:42 05 Feb 20
Nuostabi brokerė, konkreti, maloni, o svarbiauai butą pardavė vos per kelias dienas. Kosmosas. Ačiū labai. Dabar turėsiu savo brokerę ir ateičiai 🙂
Aida SniraiteAida Sniraite
11:39 19 Nov 19
Sandra - ne tik puikus nekilnojamojo turto specialistas, bet ir nuostabus, šiltai bendraujantis žmogus; požiūris į darbą ir klientą - neįkainojamas. Rekomenduoju Sandrą visiems, norintiems išvengti galvos skausmo perkant ar parduodant būstą.
Vidmantas KarosasVidmantas Karosas
18:41 10 Nov 19
Sandra savo srities profesionalas, kuri mano lūkesčius pateisino 200%. Bendradarbiavimas buvo sklandus, visada į klausimus buvo atsakoma operatyviai ir draugiškai. Viskas buvo sutvarkyta telefonu ir susitikti reikėjo tik pas notarą pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį.
Alexander KarosasAlexander Karosas
21:10 06 Nov 19
Sandra yra labai profesionalus NT brokeris. Realus pardavimo objekto įvertinimas. Puikios parduodamo buto nuotraukos. Aš gyvenu užsienyje, ir man buvo svarbu, kad viskas, iki dokumentų pasirašymo pas notarą, būtų padaryta nuotoliniu būdu. Pirkėjai buvo surasti labai greitai. Rekomenduoju!
Raimonda BaublytėRaimonda Baublytė
14:05 05 Nov 19
Rekomenduoju! Be neabejotino profesionalumo, Sandra yra labai šiltas žmogus. Malonu bendrauti, kai yra įsiklausoma į klientą, tikrai nuoširdžiai patariama ir perduodama ta ramybė, kad einama teisingu keliu ir viskas pavyks. Dar kartą sakau AČIŪ!
Aleksandr RioAleksandr Rio
11:35 04 Nov 19
Noriu padėkoti Sandrai Jakulei už Profesionalumą. Labai ačiū už jūsų pagalbą pildant visus susijusius dokumentus. Už sąžiningą ir dėmesingą požiūrį į sandorio niuansus. Tai ne pirmas kartas, kai naudojuosi paslaugomis ir visada pasiekiu gerų ir greitų rezultatų. Labai ačiū!
Arvydas BagdonasArvydas Bagdonas
10:56 04 Nov 19
Nors Sandra atstovavo pardavėjo interesus, bet kaip pirkėjui paliko labai gerą įspūdį. Visuomet operatyviai atsakydavo į iškilusius klausymus, pakonsultuodavo ir patardavo, suderindavo dokumentų tvarkymo procesus. Kartais net iškildavo klausimas ką Sandra atstovauja pardavėją ar pirkėją😊. Tikrai visiems rekomenduoju!
Karolina SargelytėKarolina Sargelytė
10:32 11 Oct 19
Ačiū, Sandra, už pagalbą viso proceso metu. Iš tiesų, jautėmės, kad mumis rūpinasi tikra profesionalė. Tavo dėka viskas įvyko labai sklandžiai, aiškiai ir greitai. Džiaugiamės, kad bendradarbiavome su tavimi. Nuoširdžiai rekomenduojame! 🙂
Crowed IdeasCrowed Ideas
21:15 10 Oct 19
Buvome nudegę su vienu brokeriu,tad rinkomės pagal rekomendacijas ir atsiliepimus.Visi atsiliepimai 100proc teisingi.Profesionaliai ir labai kompetetingai atliko darbą. Labai rekomenduoju rinktis šią brokerę,man regis ji gali parduoti bet ką.Ačiū už garžų ir šiltą bendravimą ir malinų siurprizą!
Vaidotas StrazdasVaidotas Strazdas
16:57 16 Sep 19
Puiki brokerė, išmananti savo darbą. Padėjo greičiau nei tikėtasi, už didesnę nei tikėtasi kainą išnuomoti butą. Nors tai buvo padaryta prieš daugiau nei mėnesį, rašau tik dabar, nes norėjau įsitikinti, jog greitai ir efektyviai yra ne tik greitai, bet ir kokybiškai, tai yra, nuomininkai yra mokūs ir atsakingi. Todėl manau, kad tikrai galiu rekomenduoti šią brokerę. Tiek konsultavimas, tiek profesionalumas yra neabejotini. Taip pat solidumo jos paslaugų kokybei prideda ir tai, kad jos atliktas darbas turi ilgalaikę vertę, kas, manau, šioje srityje ir yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis NT brokerio(-ės) paslaugas.
Elana ShabanovicElana Shabanovic
12:37 20 Aug 19
Labai rekomenduoju nekilnojamojo turto brokere Sandra Jakule. Vertinu Sandra kaip patikima ir atsakingą brokere, profesionali savo srities žinovė. Rekomenduojame Sandra Jakule kaip itin profesionalią ir paslaugia brokere. Prireikus vėl kreipčiausi pagalbos pas Sandra Jakule. Ačiu.
Vitalijus K.Vitalijus K.
09:24 11 Aug 19
Sandra labai maloni ir draugiška, greitai atsakė į visus iškilusius klausimus ir nuoširdžiai rūpinuosi, kad visi lūkesčiai būtų patenkinti. Labai rekomenduoju!
Esu patenkinta visomis paslaugomis šimtu procentų! Brokerė Sandra atsidavusi savo darbui, Labai maloni ,i tikras profesionalas. Didelis ačiū bei visokeriopos sėkmės.
Paulius DambrauskasPaulius Dambrauskas
17:20 21 Jul 19
Sandrai tarpininkaujant įsigijome butą. Buvęs buto savininkas gyvena užsienyje, tad pirkimo - pardavimo procesas buvo šiek tiek sudėtingas. Nepaisant to, Sandra greitai ir profesionaliai reagavo į iškilusias problemas, rado reikalingus atsakymus ir padėjo sėkmingai įsigyti butą. Ačiū.
Natalia AlexeevaNatalia Alexeeva
16:09 09 Jul 19
Sandra was the only person who responded to my request and helped me with some critical situation. Thank you, Sandra!
Gerda JanušauskaitėGerda Janušauskaitė
12:32 01 Jul 19
Rekomenduoju Sandrą kaip itin profesionalią ir paslaugią brokerę atsakiusią į visus iškilusius klausimus ir padėjusią tiek derybose, tiek likusiuose etapuose. Ačiū
G BajoraitisG Bajoraitis
23:26 20 Jun 19
Aciu labai Sandrai JakuleiProfesionali savo srities žinovė. Padėjo mums greitai ir efektyviai isnomuoti butą . Apie Sandra ir jos veikla sužinojau internetu(klientu atsiliepimai apie brokerius). Pamačius gerus atsiliepimus , nutariau kreiptis Sandros pagalbos. Šiuo metu gyvename užsienyje, tačiau Lietuvoje turime turto kuri nusprendėme išnuomoti . Kadangi gyvename užsienyje ir labai užsiėmė , norėjome surasti žmogų kuriuo galėtumėme pilnai pasitikėti ir kuris faktiškai padarytu visa darbą už mus. T.Y dokumentu ir kitu reikalingu dalyku paruošimą ir surastu sąžiningu nuominiku . Sandra labai efektyviai pagal mūsų poreikius padėjo surasti gerus nuomininkus , visus dokumentus tvarkome internetu be jokio streso. Nežinau kaip mes būtume sutvarkius visus dokumentus be Sandros pagalbos. Sandra tai yra tikra specialiste ir zynove savo darbo, viršijo mano lūkesčius , gerai jaučia kiekvieno kliento poreikius, labai punktuali ir pareiginga , galiu užtikrintai rekomenduoti jos paslaugas . Nuosirdziai dėkoju Sandrai už jos pagalba, džiaugiuosi kad pažynau Sandra ir laiminga kad ir toliau galiu palaikyti su Sandra santykius, ir jeigu dabar man kada prireikia pagalbos ar iškyla kokiu klausymų visada susisieksiu su Sandra per Viber ir gaunu efektyvia konsultacija telefonu . .Su pagarba Vanda
Aki KakkoAki Kakko
20:19 06 May 19
Made my farmstead hunt and especially closing the deal including all the documentation so much easier. Recommended!
Renata KonstandiRenata Konstandi
21:51 08 Apr 19
Labai rekomenduoju nekilnojamojo turto brokerę Sandra Jakulę. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą. Maloniai ir profesionaliai atsako į visus klausimus. Didelis AČIŪ už malonų bendradarbiavimą! Rekomenduoju!
Andrius KAndrius K
05:59 27 Mar 19
Su Sandra konsultavomės dėl NT rinkos bei naujo būsto įsigijimo. Maloniai ir profesionaliai atsakė į visus klausimus, padėjo išsigryninti mūsų norus ir lūkesčius.
Egidijus CeplaEgidijus Cepla
15:40 07 Mar 19
Sandra mums padėjo išnuomoti 2 kambarių butą. Apžiūrėjus butą, Sandra iš karto galėjo pasakyti buto pliusus ir minusus, nuomos kainą. Tai buvo labai profesionaliai ir sklandžiai. Viskas vyko taip greitai, kad butas buvo išnuomotas per 1 dieną! Rekomenduojame.
Linas ZaludaLinas Zaluda
17:36 15 Feb 19
Sandra Jakule is very professional, reliable and nice personality to deal with. Highly recommended!
Fegari BFegari B
13:55 22 Nov 18
I highly recommend Sandra as one of the best property brokers in Lithuania. She is highly profesional, dedicated, helpful and humane. Always willing to go the extra mile to help her clients.
Dany TarchichyDany Tarchichy
14:48 20 Sep 18
Professional, active, helpfull and honest...Thanks Sandra for your fast and professional work...Highly recommended...
Vilma UrbuteVilma Urbute
10:49 06 Mar 18
Sandra yra nuostabi kolegė ir įkvepianti asmenybė. Žaviuosi jos darbu su klientais ir jos pozityviu požiūriu į gyvenimą. Sandra yra patikimas ir savo darbą puikiai išmanantis žmogus. Linkiu sėkmės! ?
Jovita ŠulskutėJovita Šulskutė
14:53 16 Feb 18
Valerija GavrilenkoValerija Gavrilenko
21:27 06 Nov 22
Prireikė gyvenant užsienyje parduoti butą, tad nusprendžiau ieškoti brokerio. Su Sandra man prireikė gyvai susitikti tik vieną kartą, po to bendravome per WhatsApp, visame procese galėjau dalyvauti kiek norėjau. Man tai apsimokėjo, sutaupiau daug laiko ir nervų.
Indre VoicechovskyteIndre Voicechovskyte
17:40 26 Aug 22
Džiaugiuosi pasirinkusi Sandrą kaip NT brokerę. Visi mano klausimai buvo atsakyti, gavau nuoširdžių patarimų. Sandra padėjo išspręsti mano problemas su NT, nors ir gyvenu užsienyje. Viskas greitai, aiškiai ir be streso. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Vytautas TenysVytautas Tenys
17:32 04 May 22
Išsirinkti buto nuomos brokerę padėjo Sandros asmeninis tinklalapis. Jaučiasi, kad norima padėti žmonėms bei dalinamasi naudinga ir svarbia informacija. Buto nuomos procesas pavyko sklandžiai, ramiai ir tvarkingai ir visi mano klausimai atsakyti su kantrumu ir detaliu paaiškinimu. Tikrai matosi extra pastangos. Ačiū ir sėkmės, Sandra!
JulijaJulija
14:32 11 Jan 22
Puiki ir profesionali brokerė. Labai atsakinga, draugiška ir dėmesinga. 100 % rekomenduoju ir esu labai dėkinga Sandrai už puikų darbą 😊
Greta M.Greta M.
13:26 03 Jan 22
Labai profesionali brokerė, suteikė naudingos informacijos, padarė kokybiškas ir gražias nuotraukas, greitai buvo rastas pirkėjas parduodant butą. Labai rekomenduoju!
Raimondas MozūraitisRaimondas Mozūraitis
16:39 27 Dec 21
Puiki, patikima brokerė. Savo profesionalumu viršijo mūsų lūkesčius.Lanksti, turinti gerų idėjų ir sąžiningai atliekanti savo darbą.Gerai paruošta interneto svetainė, kur galima gauti daug informacijos pirkimo/pardavimo klausimais. Esam labai patenkinti sklandžiai ir greitai vykusiu buto pardavimo procesu.Prireikus tikrai vėl pasirinktume šią brokerę ir rekomenduojame kitiems.
Martynas PrieditisMartynas Prieditis
14:16 16 Oct 21
Labai profesionalu ir miela. Dar net ne sudarėme sutarties, bet jaučiu, kad bendrausime ilgai. Ačiū
Evgenij PeckeliunEvgenij Peckeliun
18:45 08 Jun 21
Gyvendamas uzsienyje nusprendziau parduoti buta Lietuvoje.Kadangi norejau pardavineti nuotoliniu budu,tai ieskojau patikimo ir saziningo zmogaus.Pasikliaudamas ankstesniu klientu komentarais internete is keliu variantu pasirinkau Sandra.Ir tai buvo 100% pataikymas.Apie Sandros savybes kaip NT brokeres ir zmogaus as negaliu parasyti nieko naujo, nes viskas parasyta ankstesniuose komentarose.Tik noriu pridurti,kad Sandra yra tikrai verta kiekvieno to grazaus ir silto zodzio parasyto apie ja.O jos benravimo su klientu stilius turetu ieiti i vadovelius ir rodomas kaip pavizdys busimoms kartoms. Dar karta aciu Jums Sandra uz nuostabia patirti ir ko geriausios kloties Jums darbuose ir gyvenime.
Julija DaviJulija Davi
07:06 27 Apr 21
Apie brokerę Sandrą turiu tik pačius geriausius atsiliepimus - labai profesionali, lanksti, įsiklausanti savo srities profesionalė. Padėjo parduoti butą sklandžiai ir greitai ir už gerą kainą. Labai šiltas ir malonus žmogus, gebantis įsiklausyti ir atliepti į klientų poreikius. Esant reikalui tikrai ateity rinksiuos būtent šią brokerę!
Eglė JacinavičiūtėEglė Jacinavičiūtė
15:54 14 Oct 20
Profesionali ir greita komunikacija. Išklausė ir suteikė naudingos informacijos NT klausimais.
Judre AntanaitėJudre Antanaitė
07:42 05 Feb 20
Nuostabi brokerė, konkreti, maloni, o svarbiauai butą pardavė vos per kelias dienas. Kosmosas. Ačiū labai. Dabar turėsiu savo brokerę ir ateičiai 🙂
Aida SniraiteAida Sniraite
11:39 19 Nov 19
Sandra - ne tik puikus nekilnojamojo turto specialistas, bet ir nuostabus, šiltai bendraujantis žmogus; požiūris į darbą ir klientą - neįkainojamas. Rekomenduoju Sandrą visiems, norintiems išvengti galvos skausmo perkant ar parduodant būstą.
Vidmantas KarosasVidmantas Karosas
18:41 10 Nov 19
Sandra savo srities profesionalas, kuri mano lūkesčius pateisino 200%. Bendradarbiavimas buvo sklandus, visada į klausimus buvo atsakoma operatyviai ir draugiškai. Viskas buvo sutvarkyta telefonu ir susitikti reikėjo tik pas notarą pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį.
Alexander KarosasAlexander Karosas
21:10 06 Nov 19
Sandra yra labai profesionalus NT brokeris. Realus pardavimo objekto įvertinimas. Puikios parduodamo buto nuotraukos. Aš gyvenu užsienyje, ir man buvo svarbu, kad viskas, iki dokumentų pasirašymo pas notarą, būtų padaryta nuotoliniu būdu. Pirkėjai buvo surasti labai greitai. Rekomenduoju!
Raimonda BaublytėRaimonda Baublytė
14:05 05 Nov 19
Rekomenduoju! Be neabejotino profesionalumo, Sandra yra labai šiltas žmogus. Malonu bendrauti, kai yra įsiklausoma į klientą, tikrai nuoširdžiai patariama ir perduodama ta ramybė, kad einama teisingu keliu ir viskas pavyks. Dar kartą sakau AČIŪ!
Aleksandr RioAleksandr Rio
11:35 04 Nov 19
Noriu padėkoti Sandrai Jakulei už Profesionalumą. Labai ačiū už jūsų pagalbą pildant visus susijusius dokumentus. Už sąžiningą ir dėmesingą požiūrį į sandorio niuansus. Tai ne pirmas kartas, kai naudojuosi paslaugomis ir visada pasiekiu gerų ir greitų rezultatų. Labai ačiū!
Arvydas BagdonasArvydas Bagdonas
10:56 04 Nov 19
Nors Sandra atstovavo pardavėjo interesus, bet kaip pirkėjui paliko labai gerą įspūdį. Visuomet operatyviai atsakydavo į iškilusius klausymus, pakonsultuodavo ir patardavo, suderindavo dokumentų tvarkymo procesus. Kartais net iškildavo klausimas ką Sandra atstovauja pardavėją ar pirkėją😊. Tikrai visiems rekomenduoju!
Karolina SargelytėKarolina Sargelytė
10:32 11 Oct 19
Ačiū, Sandra, už pagalbą viso proceso metu. Iš tiesų, jautėmės, kad mumis rūpinasi tikra profesionalė. Tavo dėka viskas įvyko labai sklandžiai, aiškiai ir greitai. Džiaugiamės, kad bendradarbiavome su tavimi. Nuoširdžiai rekomenduojame! 🙂
Crowed IdeasCrowed Ideas
21:15 10 Oct 19
Buvome nudegę su vienu brokeriu,tad rinkomės pagal rekomendacijas ir atsiliepimus.Visi atsiliepimai 100proc teisingi.Profesionaliai ir labai kompetetingai atliko darbą. Labai rekomenduoju rinktis šią brokerę,man regis ji gali parduoti bet ką.Ačiū už garžų ir šiltą bendravimą ir malinų siurprizą!
Vaidotas StrazdasVaidotas Strazdas
16:57 16 Sep 19
Puiki brokerė, išmananti savo darbą. Padėjo greičiau nei tikėtasi, už didesnę nei tikėtasi kainą išnuomoti butą. Nors tai buvo padaryta prieš daugiau nei mėnesį, rašau tik dabar, nes norėjau įsitikinti, jog greitai ir efektyviai yra ne tik greitai, bet ir kokybiškai, tai yra, nuomininkai yra mokūs ir atsakingi. Todėl manau, kad tikrai galiu rekomenduoti šią brokerę. Tiek konsultavimas, tiek profesionalumas yra neabejotini. Taip pat solidumo jos paslaugų kokybei prideda ir tai, kad jos atliktas darbas turi ilgalaikę vertę, kas, manau, šioje srityje ir yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis NT brokerio(-ės) paslaugas.
Elana ShabanovicElana Shabanovic
12:37 20 Aug 19
Labai rekomenduoju nekilnojamojo turto brokere Sandra Jakule. Vertinu Sandra kaip patikima ir atsakingą brokere, profesionali savo srities žinovė. Rekomenduojame Sandra Jakule kaip itin profesionalią ir paslaugia brokere. Prireikus vėl kreipčiausi pagalbos pas Sandra Jakule. Ačiu.
Vitalijus K.Vitalijus K.
09:24 11 Aug 19
Sandra labai maloni ir draugiška, greitai atsakė į visus iškilusius klausimus ir nuoširdžiai rūpinuosi, kad visi lūkesčiai būtų patenkinti. Labai rekomenduoju!
Esu patenkinta visomis paslaugomis šimtu procentų! Brokerė Sandra atsidavusi savo darbui, Labai maloni ,i tikras profesionalas. Didelis ačiū bei visokeriopos sėkmės.
Paulius DambrauskasPaulius Dambrauskas
17:20 21 Jul 19
Sandrai tarpininkaujant įsigijome butą. Buvęs buto savininkas gyvena užsienyje, tad pirkimo - pardavimo procesas buvo šiek tiek sudėtingas. Nepaisant to, Sandra greitai ir profesionaliai reagavo į iškilusias problemas, rado reikalingus atsakymus ir padėjo sėkmingai įsigyti butą. Ačiū.
Gerda JanušauskaitėGerda Janušauskaitė
12:32 01 Jul 19
Rekomenduoju Sandrą kaip itin profesionalią ir paslaugią brokerę atsakiusią į visus iškilusius klausimus ir padėjusią tiek derybose, tiek likusiuose etapuose. Ačiū
G BajoraitisG Bajoraitis
23:26 20 Jun 19
Aciu labai Sandrai JakuleiProfesionali savo srities žinovė. Padėjo mums greitai ir efektyviai isnomuoti butą . Apie Sandra ir jos veikla sužinojau internetu(klientu atsiliepimai apie brokerius). Pamačius gerus atsiliepimus , nutariau kreiptis Sandros pagalbos. Šiuo metu gyvename užsienyje, tačiau Lietuvoje turime turto kuri nusprendėme išnuomoti . Kadangi gyvename užsienyje ir labai užsiėmė , norėjome surasti žmogų kuriuo galėtumėme pilnai pasitikėti ir kuris faktiškai padarytu visa darbą už mus. T.Y dokumentu ir kitu reikalingu dalyku paruošimą ir surastu sąžiningu nuominiku . Sandra labai efektyviai pagal mūsų poreikius padėjo surasti gerus nuomininkus , visus dokumentus tvarkome internetu be jokio streso. Nežinau kaip mes būtume sutvarkius visus dokumentus be Sandros pagalbos. Sandra tai yra tikra specialiste ir zynove savo darbo, viršijo mano lūkesčius , gerai jaučia kiekvieno kliento poreikius, labai punktuali ir pareiginga , galiu užtikrintai rekomenduoti jos paslaugas . Nuosirdziai dėkoju Sandrai už jos pagalba, džiaugiuosi kad pažynau Sandra ir laiminga kad ir toliau galiu palaikyti su Sandra santykius, ir jeigu dabar man kada prireikia pagalbos ar iškyla kokiu klausymų visada susisieksiu su Sandra per Viber ir gaunu efektyvia konsultacija telefonu . .Su pagarba Vanda
Renata KonstandiRenata Konstandi
21:51 08 Apr 19
Labai rekomenduoju nekilnojamojo turto brokerę Sandra Jakulę. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą. Maloniai ir profesionaliai atsako į visus klausimus. Didelis AČIŪ už malonų bendradarbiavimą! Rekomenduoju!
Andrius KAndrius K
05:59 27 Mar 19
Su Sandra konsultavomės dėl NT rinkos bei naujo būsto įsigijimo. Maloniai ir profesionaliai atsakė į visus klausimus, padėjo išsigryninti mūsų norus ir lūkesčius.
Egidijus CeplaEgidijus Cepla
15:40 07 Mar 19
Sandra mums padėjo išnuomoti 2 kambarių butą. Apžiūrėjus butą, Sandra iš karto galėjo pasakyti buto pliusus ir minusus, nuomos kainą. Tai buvo labai profesionaliai ir sklandžiai. Viskas vyko taip greitai, kad butas buvo išnuomotas per 1 dieną! Rekomenduojame.
Vilma UrbuteVilma Urbute
10:49 06 Mar 18
Sandra yra nuostabi kolegė ir įkvepianti asmenybė. Žaviuosi jos darbu su klientais ir jos pozityviu požiūriu į gyvenimą. Sandra yra patikimas ir savo darbą puikiai išmanantis žmogus. Linkiu sėkmės! ?
js_loader

Sandra Jakule
Real Estate Agent (Broker)
Phone: +370 655 31429
E-mail: info@asmeninisntbrokeris.lt
Address: Tolminkiemio str. 3-22, Vilnius

Contact Info

NT brokerė Sandra Jakulė

Tel., Viber, Whatsapp +370 655 31429
El. paštas: info@asmeninisntbrokeris.lt

Tolminkiemio g. 3-22, Vilnius
Privacy Policy
Call Now Button+37065531429