Real Estate in Vilnius

Want to sell?

Real Estate in Vilnius

Want to buy?

About me

Sandra Jakulė

My main field of activity is real estate in Vilnius and its sales. My clients appreciate me as a responsible, efficient and knowledgeable person real estate market. My strengths are reflected in my clients' recommendations.

I started my real estate brokerage career in 2013 at REMAX, later I worked for NNTB and URBAN ESTATE.

My services:
Search house icon

Determining the value of real estate.

Search person icon

Finding buyers and sellers.

Person house icon

Representation by proxy in the sale of your real estate.

Laptop icon

Professional preparation for inspections and online advertising.

File clip icon

Drafting real estate contracts.

Currently

We are selling

Recent articles

All articles
Useful tips / Broker / For sellers / Land plots

19 June, 2024

3 min.

Kaip parduoti sklypą sėkmingai. Kaip pateikti reklamą

Nepatyrusiam nekilnojamojo turto pardavėjui gali kilti klausimų, kaip parduoti žemės sklypą, kaip ir kur jį reklamuoti, kad pirkėjas atsirastų greičiau. Vienas iš sėkmingo nekilnojamojo turto pardavimo faktorių – teisinga, patraukli ir informatyvi jo reklama bei tinkamų reklamos vietų pasirinkimas. Padarykite tinkamas sklypo nuotraukas Parduoti sklypą bus lengva, jeigu jį reklamuosite pirkėjų ieškomuose interneto puslapiuose ir […]

Read
Useful tips / For sellers

15 April, 2024

2 min.

Parduodate butą? Būtinai pasiūlykite jį kaimynams

Kodėl kaimynas – geriausias jūsų būsto pirkėjas? Parduodant nekilnojamąjį turtą labai dažnai susiduriu su atveju, kai labiausiai parduodamu nekilnojamuoju turtu domisi kaimynai ar tame rajone gyvenantys žmonės. Todėl šiems pirkėjams parduoti lengviausia.  Kodėl šalia gyvenantys žmonės būna geriausi pirkėjai? Tą lemia kelios priežastys. Pirmiausia, kaimynystėje gyvenantys žmonės  gerai pažįsta šią vietą ir jiems nereikia įrodinėti, […]

Read

Testimonials

Google

Facebook

Žvaigždutė Žvaigždutė Žvaigždutė Žvaigždutė Žvaigždutė

My strengths - diplomacy and concreteness - are reflected in my client testimonials.

132 testimonials

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Džiaugiuosi pasirinkusi Sandrą kaip NT brokerę. Visi mano klausimai buvo atsakyti, gavau nuoširdžių patarimų. Sandra padėjo išspręsti mano problemas su NT, nors ir gyvenu užsienyje. Viskas greitai, aiškiai ir be streso. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Indre Voicechovskyte

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Išsirinkti buto nuomos brokerę padėjo Sandros asmeninis tinklalapis. Jaučiasi, kad norima padėti žmonėms bei dalinamasi naudinga ir svarbia informacija. Buto nuomos procesas pavyko sklandžiai, ramiai ir tvarkingai ir visi mano klausimai atsakyti su kantrumu ir detaliu paaiškinimu. Tikrai matosi extra pastangos. Ačiū ir sėkmės, Sandra!

Vytautas Tenys

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Sandra Jakule helped us with the purchase of a house in Lithuainia. Sandra's qualities are that she responds adequately, listens carefully to the wishes and needs of us as a custumor, thinks along and looks along and comes up with advice that really helps us. We are very satisfied with Sandra's help. Thanks a lot!

Dimitrey Rouwhorst

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Brokerė Sandra Jakulė labai profesionaliai, bet apgalvotai ir suprantamai, atsižvelgiant į mano norus ir poreikius, atsakė į visus klausimus dėl NT pardavimo ir būsimo pirkimo, bei išsamiai paaiškino niuansus, susijusius su galimais mokesčiais. Ypač norėčiau pabrėžti puikų Sandros bendravimo stilių: pokalbio metu nebuvo jokios įtampos ir skubėjimo, o brokerė stengėsi paaiškinti viską geranoriškai ir labai suprantamai, aptariant ir pabrėžiant įvairių variantų pliusus ir trūkumus. Tikrai rekomenduoju.

Томаш Мацулевич

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Sandra was outstanding in her prompt support and services. We had two consultations. One was at the beginning of the search for a new property. She helped evaluate our needs, shared some valuable insights about several areas in Vilnius, and suggested the next steps to take in our journey. The second consultation was before we decided to give an offer, and we wanted a second opinion about the deal and property. Again, with her experience, she provided some additional valuable views we have not considered ourselves. Thus, highly recommend contacting Sandra before jumping into the property search marathon. It will save you time and nerves and put you on the right path.

Paulius Petravicius

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Labai neramino buto pardavimo klausimas, žinojau, kad prastos būklės butą bus nelengva parduoti, o norėjosi maksimaliai greitai ir už gerą kainą. Bet gyvenime būna, kad sutinkame tinkamų žmonių ir tinkamu laiku. Taip aš net neieškodama pasirinkau Sandrą- žinojau, kad man reikia ne firmai atstovaujančio, o savarankiškai dirbančio brokerio ir dar būtinai moters (su vyrais ne visada būna paprasta). Nepasigailėjau! Sandra atliko viską puikiai, per trumpą laiką, visiškai nereikėjo rūpintis, viskas buvo atlikta profesionaliai. Be to, visada nuoširdžiai patariant. Labai rekomenduoju šią profesionalią brokerę.

Viktorija

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Prireikė gyvenant užsienyje parduoti butą, tad nusprendžiau ieškoti brokerio. Su Sandra man prireikė gyvai susitikti tik vieną kartą, po to bendravome per WhatsApp, visame procese galėjau dalyvauti kiek norėjau. Man tai apsimokėjo, sutaupiau daug laiko ir nervų.

Valerija Gavrilenko

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

I met Sandra when one of her clients was closing a deal for the sale of the property, while my client was buying the property. I acted as an interpreter/translator. At all stages of the transaction I was impressed with Sandra's professionalism and genuine interest in assuring that the deal would be as successful as possible. She was always available to answer our questions, was responsive and incredibly personable. I have cooperated with Sandra on other projects since. It has been a pleasure to work with her.

Lina Cohn

Contact me

Let's discuss your needs

    How did you find me?

    en_USEnglish