Login


Register | Recover Password
 

Nekilnojamojo turto pardavimas

Ieškote NT brokerio Vilniuje, galinčio parduoti jūsų turtą? Siūlau dirbti su manim.  Jeigu mūsų keliai susitiks, pamatysite, kad nekilnojamojo turto pardavimas gali vykti sklandžiau, saugiau ir greičiau.

Jeigu nuspręsite kreiptis į mane, kartu detaliai aptarsime pardavimo eigą, reklamos būdus, kitus Jums svarbius klausimus bei sutarsime pardavimo sąlygas.

KAIP VYKSTA BENDRADARBIAVIMAS

Jei dar neteko dirbti su nekilnojamojo turto brokeriu, norėsite žinoti, kaip vyksta šis darbas. Čia apibūdinau įprastinę bendradarbiavimo eigą. Iki 2-tro punkto mūsų bendravimas bus neįpareigojantis, t.y. iki sutarties pasirašymo nieko mokėti jums nereikės, jūs pats nuspręsite, ar norėsite toliau dirbti su manim. Jeigu nesutarsime dėl bendradarbiavimo sąlygų, tiesiog draugiškai išsiskirsime.

1. Bendradarbiavimo sąlygos

Jūs papasakojate kokį turtą norite parduoti,  ir aš pristatau preliminarias savo darbo sąlygas. Jeigu sąlygos jums tinka, aš važiuoju apžiūrėti norimą parduoti turtą.

2. Turto rinkos kainos nustatymas

Atvykus apžiūrėti turto, susipažįstu su parduodamo turto dokumentais ir nustatau preliminarią pardavimo kainą bei pardavimo trukmę. Papasakoju, kaip vyks pardavimas. Jeigu sutariame dėl visų pardavimo sąlygų, pradedu turto pardavimą.

3. Bendradarbiavimo (tarpininkavimo) sutartis

Tam, kad galėčiau pradėti pardavimą, pasirašome mūsų tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.  Ją galime pasirašyti ir internetu.

4. Dokumentų sąrašas

Pateikiu sąrašą dokumentų, kurie bus reikalingi pardavimui. Jie kažko trūksta, padedu juos surinkti iš reikiamų institucijų.

5. Pirkėjo paieška

Tai ilgiausiai vykstantis procesas, kuris, priklausomai nuo parduodamo turto, vidutiniškai užtrunka 3-6 mėn. Šiame etape jums dalyvauti nereiks. Viską už jus padarysiu aš ir informuosiu apie pardavimo eigą.

6. Derybos, avansas ir pardavimo užbaigimas

Šiame etape jūs dalyvaujate kartu su manimi. Aš jus atstovauju iki pačių paskutinių darbų – pardavimo sutarties pasirašymo pas notarą ir turto perdavimo pirkėjams.

 

KAS ĮSKAIČIUOTA Į PASLAUGŲ KAINĄ?

Fotografavimas

Kviečiu fotografą turto fotografavimui arba pati jį fotografuoju.

Reklama

Ruošiu parduodamo turto skelbimą ir reklamuoju įvairiais reklamos kanalais – įkeliu skelbimus į pačius populiariausius nekilnojamojo turto pardavimo portalus, tokisu kaip aruodas.lt, skelbiu.lt ir pan. Informuoju potencialius pirkėjus, kuriuos turiu savo duomenų bazėje. Informuoju kitus brokerius apie parduodamą turtą. ,Jei yra galimybė, pastatau reklaminį stendą ir platinu skrajutes ir pan.

Bendravimas su potencialiais pirkėjais

Bendrauju su potencialiais pirkėjais telefonu, el .paštu ir kt. būdais. Atsakau į jiems kylančius klausimus;

Apžiūros

Važiuoju aprodyti jūsų turto galimiems pirkėjams;

Derybos

Atstovauju Jus derybose, siekdama parduoti už geriausią kainą;

Dokumentų paruošimas sandoriui

Surenku visus sandoriui reikalingus dokumentus iš atitinkamų įstaigų;

Preliminari sutartis ir avansas

Paruošiu sutartį avanso paėmimui, organizuoju jos pasirašymą;

Pardavimo sutarties pasirašymas pas notarą

Organizuoju pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą pas notarą. Suderinu visiems tinkamą laiką ir vietą.

Turto perdavimas

Perduodu turtą su raktais pirkėjui.

Paslaugos kaina (brokerio komisiniai)

Už objekto padavimą brokeriui mokami komisiniai. Komisiniai – tai sėkmės mokestis, kurį mokate tik  tada, kai surandamas pirkėjas.

Mano tarpininkavimo paslaugos kaina (komisinis) būna 3-5% nuo parduodamo objekto kainos,  bet ne mažiau nei 1200€.  Tam tikrais atvejais paslaugos kaina gali būti mažesnė, jei susitariama, kad klientas dalį darbų atliks pats, arba didesnė, jei turto pardavimas yra sudėtingas.

Kodėl verta dirbti su manim

  • Patirtis. Brokerės darbą dirbu nuo 2013m. todėl gerai išmanau rinką ir pardavimo subtilybes, žinau, kaip parduoti greičiau ir kaip gauti geresnę kainą.
  • Dirbu komandoje. Aš dirbu ne viena, su manim jūsų turtą pardavinės ir mano kolegos. Jie pavaduoja mane mano atostogų ar ligos metu. Tai pat aš bendradarbiauju ir su kitais nekilnojamojo turto specialistais – vertintojais, advokatais, matininkais ir t.t.
  • Tai mano kasdienė veikla. Aš šį darbą dirbu kasdien, todėl žinau, kaip parduoti greičiau, sklandžiau ir kaip gauti geresnę kainą.
  • Nieko nereikia mokėti, kol turtas neparduotas.  Patikėję pardavimą man, jūs beveik niekuo nerizikuojate.  Paprastai aš neimame išankstinio mokesčio, kol pirkėjo nėra.  Reklamos, važiavimo į apžiūras išlaidas padengiu pačios.  Jūs man mokėsite tik tada, kai turtas bus parduotas ir pinigai už jį bus gauti.
  • Išvengiate brokerių skambučių. Jums nebereikės atsiliepinėti į kitų brokerių, siūlančių savo paslaugas,  skambučius. Tokių skambučių sulauksite labai daug, jei pradėsite turto pardavimą savarankiškai.
  • Lanksčios sutarties sąlygos. Mano siūlomos sąlygos paprastai būna geresnės, nei didžiųjų agentūrų brokerių. O tarpininkavimo sutartį, kurią sudarysite su manim, bus galima lengvai nutraukti ar pratęsti.
  • Padedu sutvarkyti dokumentus. Padėsiu sutvarkyti visus dokumentus, net jei gyvenate užsienyje. Galiu atstovauti jus pagal įgaliojimą.

Ieškote brokerio savo turto pardavimui? Sužinokite mūsų sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite  telefonu 8 655 31429

Reikia brokerio
Nurodykite telefono numerį, net jei jis nelietuviškas.
Būtinai nurodykite norimo parduoti turto adresą ir/arba unikalų numerį. Aparašykite parduodamo objekto būklę (jei tai pastatas, kada jis remontuotas ir kas remontuota). Parašykite, kokios kainos tikitės už šį turtą. Nurodykite, jeigu yra kažkokių apsunkinimų pardavimui (pvz. areštas, nesutarimas su bendraturčiais ir t.t.)
Nurodykite Jums patogią bendravimo priemonę. Galite nurodyti kelias.
Negavus Jūsų sutikimo tikrinti informaciją Registrų centre, negalėsiu matyti pilnos informacijos apie Jūsų butą ar namą, todėl negalėsiu kokybiškai padėti.
Privatumo politika