Paslaugos - NT pardavimas

Jūsų raktas į sklandžius pardavimus - NT brokerio žinios ir ilgametė patirtis. Kur bėbūtumėte, Lietuvoje ar užsienyje, mano paslaugos parduodant NT užtikrins greitus rezultatus.

Bedradarbiavimo sąlygos

Jūs papasakojate, kokį turtą norite parduoti, ir aš pristatau preliminarias savo darbo sąlygas. Jeigu sąlygos jums tinka, aš važiuoju apžiūrėti norimą parduoti turtą.

Kaip vyksta NT pardavimas su brokeriu

Jei dar neteko dirbti su nekilnojamojo turto brokeriu, norėsite žinoti, kaip vyksta šis darbas. Čia apibūdinau įprastinę bendradarbiavimo eigą. Iki 2-to punkto mūsų bendravimas bus neįpareigojantis, t.y. iki sutarties pasirašymo nieko mokėti jums nereikės, jūs patys nuspręsite, ar norėsite toliau dirbti su manim. Jeigu nesutarsime dėl bendradarbiavimo sąlygų, tiesiog draugiškai išsiskirsime.

Turto rinkos kainos nustatymas

Atvykus apžiūrėti turto, susipažįstu su parduodamo turto dokumentais ir nustatau preliminarią pardavimo kainą bei NT pardavimo trukmę. Papasakoju, kaip vyks NT pardavimas. Jeigu sutariame dėl visų pardavimo sąlygų, pradedu turto pardavimą.

Dokumentų sąrašas

Pateikiu jums sąrašą dokumentų, kurie bus reikalingi pardavimui. Trūkstamus dokumentus padedu gauti iš reikiamų institucijų.

Bendradarbiavimo (tarpininkavimo) sutartis

Pasirašome mūsų tarpusavio bendradarbiavimo sutartį. Ją galime pasirašyti ir internetu.

Pirkėjo paieška

Ilgiausiai vykstantis procesas, kuris, priklausomai nuo parduodamo turto, vidutiniškai užtrunka 3-6 mėnesius. Šiame etape jums dalyvauti nereikės. Aš padarysiu viską už jus ir informuosiu apie pardavimo eigą.

Derybos, avansas ir pardavimo užbaigimas

Šiame etape jūs dalyvaujate kartu su manimi. Aš jus atstovauju iki pačių paskutinių darbų – pardavimo sutarties pasirašymo pas notarą ir turto perdavimo pirkėjams.

Paslaugos kaina:

~3%

Kaina skaičiuojama nuo pardavimo vertės. Tam tikrais atvejais, kaina gali būti kita (sutartinė)

Kaip vyksta bendradarbiavimas

Kas įskaičiuota į paslaugų kainą?

Patraukliam turto pardavimo skelbimui reikalingas pasiruošimas. Jį sudaro turto sutvarkymas bei dekoravimas (kitaip vadinamas steidžingu). Paruošus turtą pardavimui, kviečiu profesionalų fotografą arba pati jį fotografuoju. Parduodant namą ar sklypą daromos nuotraukos su dronu. Esant galimybei darau parduodamo turto video.

Ruošiu parduodamo turto skelbimą ir reklamuoju įvairiais reklamos kanalais - įkeliu skelbimus į pačius populiariausius nekilnojamojo turto pardavimo portalus, tokius kaip aruodas.lt, skelbiu.lt ir pan. Vienas svarbiausių mano darbo aspektų - jau turimas potencialių pirkėjų sąrašas, kurį informuoju apie jūsų parduodamą turtą. Pagal NT tipo pobūdį, lauko stendai ir skrajutės taip pat gali pasitarnauti reklamoje. Reklamai naudoju ir socialinius tinklus, tokius kaip Facebook, Youtube, Linkedin.

Operatyviai, greitai ir profesionaliai atsakau visiems pirkėjams jiems patogiais kanalais. Mano anglų, rusų ir italų kalbos žinios padeda jums rasti pirkėjus ir iš užsienio!

Dauguma NT brokerių, taip pat ir aš, bendradarbiauja su kitais NT brokeriais per uždarą brokerių MLS sistemą, el. laiškais dalindamiesi informacija apie naują parduodamą turtą, kainos pasikeitimus ir pan.  Kiti NT brokeriai kviečiami vesti klientus į mano pačios parduodamą turtą. Už sėkmingai įvykusį sandorį dalinuosi savo komisiniu su kitu brokeriu.

Apžiūros - tai bene svarbiausias NT brokerio darbas. Nuo apžiūros kokybės stipriai priklauso pirkėjo sprendimas pirkti arba ne apžiūrėtą būstą. Mano apžiūros strategija - atkreipiu dėmesį į svarbiausius turto privalumus ir trūkumus, bei leidžiu potencialiems pirkėjams ramiai apžiūrėti būstą, patiems susidaryti pirmą įspūdį, o jau po to išvardinu svarbiausius aspektus. Kai kurie pirkėjai būstą nori apžiūrėti kelis kartus, pasikviesti ir savo šeimos narius, kad padėtų nuspręsti. Todėl kiekvieną kartą derinu visiems patogų laiką.

Mano tikslas - rasti abiems pusėms geriausią sprendimą. Kartais tenka pasiūlyti ir papildomų sąlygų, kad sandoris būtų sėkmingas. Jeigu mano klientas nori parduoti greitai, nes pavyzdžiui jau yra nusižiūrėjęs pirkti kitą būstą, pardavimo sėkmę gali nulemti pasiūlyta geresnė kaina arba papildomos detalės, tokios kaip notarinių mokesčių paskirstymas, paliekami baldai, išsikraustymo terminas ir pan. Geriausios derybos būna tada, kai abi pusės jaučiasi užbaigusios derybas sėkmingai.

Dokumentų paruošimas priklauso ir nuo paties objekto bei pardavėjo situacijos. Pavyzdžiui, jei pardavėjas turi nepilnamečių vaikų, tikėtina, jog jam reikės papildomų dokumentų, patvirtinančių, jog pardavus turtą jo vaikų interesai nenukentės. Skirtingas reikalingų dokumentų sąrašas bus parduodant butą, ar parduodant namą su žemės sklypu. Pardavimo eigoje padedu kiekvienam klientui parengti visus sandoriui reikalingus dokumentus.

Ši sutartis - tai pirkėjo įsipareigojimas nupirkti, o pardavėjo parduoti turtą pagal aptartas sąlygas. Sandoriui reikia pasiruošti - pardavėjas turi surinkti reikiamus pardavimui dokumentus. O pirkėjas, perkantis su banko paskola, turi gauti banko kreditavimo sutartį arba garantiją. Todėl preliminari sutartis yra garantas, kad nei viena sandorio pusė nepersigalvos, o persigalvojus sumokės sutartą netesybų mokestį. Preliminari sutartis gali būti pasirašoma gyvai arba elektroniniu parašu. Šioje sutartyje yra nurodomas ir avansas.

Susisiekite

Aptarkime jūsų poreikius kartu

    Kaip sužinojote apie mane?

    lt_LTLietuvių kalba