Login


Register | Recover Password
 

KODĖL VERTA DIRBTI SU MANIM

geriausi nt brokeriai

Ilgametė patirtis nekilnojamojo turto sandoriuose

Brokerės darbą dirbu nuo 2013m. todėl gerai išmanau rinką ir pardavimo subtilybes, žinau, kaip parduoti greičiau ir kaip gauti geresnę kainą. Be to, aš šį darbą dirbu kasdien, todėl žinau, kaip parduoti greičiau, sklandžiau ir kaip gauti geresnę kainą.

Dirbas nekilnojamojo turto profesionalų komandoje

Aš dirbu ne viena, su manim jūsų turtą pardavinės ir mano kolegos. Jie pavaduoja mane mano atostogų ar ligos metu. Tai pat aš bendradarbiauju ir su kitais nekilnojamojo turto specialistais – vertintojais, advokatais, matininkais ir t.t.

Mokate tik po paslaugos suteikimo

Patikėję pardavimą man, jūs beveik niekuo nerizikuojate.  Paprastai aš neimu išankstinio mokesčio, kol pirkėjo nėra.  Reklamos, važiavimo į apžiūras išlaidas padengiu pati.  Jūs man mokėsite tik tada, kai turtas bus parduotas ir pinigai už jį bus gauti.

Išvengiate įkyrių brokerių skambučių

Jums nebereikės atsiliepinėti į kitų brokerių, siūlančių savo paslaugas,  skambučius. Tokių skambučių sulauksite labai daug, jei pradėsite turto pardavimą savarankiškai.

Lanksčios tarpininkavimo sutarties sąlygos

Mano siūlomos sąlygos paprastai būna geresnės, nei didžiųjų agentūrų brokerių. O tarpininkavimo sutartį, kurią sudarysite su manim, bus galima lengvai nutraukti ar pratęsti.

Padedu sutvarkyti dokumentus

Padėsiu sutvarkyti visus dokumentus, net jei gyvenate užsienyje. Todėl pardavimo procesas jums bus labai paprastai. Galiu atstovauti jus pagal įgaliojimą. Tokiu atveju visus pardavimo veiksmus atliksiu už jus, jums nereikės net atvykti pas notarą.

Jokių papildomų mokesčių

Taip pat atkreipiu dėmesį, jog mano paslaugos nėra apmokestintos PVM. Todėl mūsų aptartas komisinis bus galutinė suma, kurią turėsite sumokėti. Atsiskaitysite su manim tik po to, kai pardavimas įvyks, t.y. kai jau pinigai iš pirkėjo bus jūsų sąskaitoje.

Ieškote NT brokerio Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

[formidable id=6]

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429