Login


Register | Recover Password
 

PASLAUGOS KAINA (BROKERIO KOMISINIAI)

nekilnojamo turto mokestisUž nekilnojamojo turto pardavimą brokeris ima atlygį – komisinius. Įprastai komisiniai mokami tik sėkmingai pardavus turtą, t.y. pasirašius notarinę pirkimo-pardavimo sutartį su pirkėju. Todėl komisiniai dažnai vadinami – sėkmės mokesčiu. Jeigu brokeriui nepavyksta parduoti turto, jis negauna jokio atlygio, todėl jo motyvacija parduoti būna didžiulė.

Komisinių dydis būna labai skirtingas. Jis priklauso nuo pardavimo sudėtingumo  ir turto vertės. Mano tarpininkavimo paslaugos kaina (komisinis) paprastai sudaro 3-5% nuo parduodamo objekto kainos,  bet ne mažiau nei 1200€.  Tam tikrais atvejais paslaugos kaina gali būti mažesnė, jei susitariama, kad klientas dalį darbų atliks pats, arba didesnė, jei turto pardavimas yra labai sudėtingas.

Taip pat atkreipiu dėmesį, jog mano paslaugos nėra apmokestintos PVM. Todėl mūsų aptartas komisinis bus galutinė suma, kurią turėsite sumokėti. Atsiskaitysite su manim tik po to, kai pardavimas įvyks, t.y. kai jau pinigai iš pirkėjo bus jūsų sąskaitoje.

Ar turėsite mokėti, jei turtas nebus parduotas?

Jeigu per sutarties laikotarpį turto parduoti nepavyks, jums mokėti nieko nereikės. Brokerio komisinį turite mokėti tik kada, kai objektas sėkmingai parduodamas. Jeigu nuspręsite nutraukti sutartį, nepasibaigus jos galiojimo terminui, bus taikomas 300€ administracinis mokestis.

Ieškote NT brokerio Vilniuje? Sužinokite sąlygas

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manim telefonu 8 655 31429

[formidable id=6]

Privatumo politika
Call Now Button+37065531429