Apie mane

Nekilnojamojo turto ekspertė, kuri žino, kaip pasiekti jūsų tikslus.

Apie mane

Sandra Jakulė

Mano klientai vertina mane kaip atsakingą, operatyvų žmogų, gerai išmanantį nekilnojamojo turto rinką. Stengiuosi suprasti kiekvieno kliento poreikius ir padėti jiems pasiekti tikslus. Esu diplomatiška ir konkreti, todėl klientai jaučiasi ramūs ir saugūs dirbdami su manimi.
Nekilnojamojo turto brokerio veiklą pradėjau 2013 metais RE/MAX kompanijoje. Vėliau dirbau kitose nekilnojamojo turto agentūrose Vilniuje - NNTB ir URBAN ESTATE. Šiuo metu dirbu visiškai savarankiškai.
Mano veikloje dažnai tenka dirbti ir su klientais iš užsienio, todėl laisvai kalbu anglų, rusų ir italų kalbomis.

Jei svarstote apie nekilnojamojo turto pirkimą, pardavimą ar nuomą Vilniuje, mielai padėsiu jums pasiekti jūsų tikslus. Susisiekite su manimi ir aptarsime jūsų poreikius.

Veiklos sritys:
Sold house icon

Nekilnojamojo turto pardavimas Vilniuje.

Shake hand icon

Pagalba perkant ir parduodant užsienyje esantiems asmenims.

Clock house icon

Gyvenamojo būsto nuomavimas Vilniuje.

people icon

NT pirkėjų ir pardavėjų paieška bei organizuojamos apžiūros.

Chat icon

Konsultacijos nekilnojamojo turto klausimais.

Mano teikiamos paslaugos

Ilgametė patirtis nekilnojamojo turto sandoriuose

Brokerės darbą dirbu nuo 2013 metų. Ilgametė darbo patirtis REMAX, NNTB ir URBAN ESTATE agentūrose suformavo puikias pardavimų savybes, o praktika užtikrino žinias ir subtilybes.

Mokate tik po paslaugos suteikimo

Patikėję pardavimą man, jūs beveik niekuo nerizikuojate. Paprastai aš neimu išankstinio mokesčio, kol pirkėjo nėra. Reklamos, važiavimo į apžiūras išlaidas padengiu pati. Jūs man mokėsite tik tada, kai turtas bus parduotas ir pinigai už jį bus gauti.

Lanksčios tarpininkavimo sutarties sąlygos

Mano siūlomos sąlygos paprastai būna geresnės, nei didžiųjų agentūrų brokerių. O tarpininkavimo sutartį, kurią sudarysite su manim, bus galima lengvai nutraukti ar pratęsti.

Padedu sutvarkyti dokumentus

Padėsiu sutvarkyti visus dokumentus, net jei gyvenate užsienyje. Todėl pardavimo procesas jums bus labai paprastas. Galiu atstovauti jus pagal įgaliojimą. Visus pardavimo veiksmus atliksiu už jus bei atstovausiu jumis komunikuojant su notarais.

Atsiliepimai

Google

Facebook

Žvaigždutė Žvaigždutė Žvaigždutė Žvaigždutė Žvaigždutė

Mano stipriosios savybės – diplomatija ir konkretumas atsispindi ir mano klientų rekomendacijose.

132 atsiliepimai

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Džiaugiuosi pasirinkusi Sandrą kaip NT brokerę. Visi mano klausimai buvo atsakyti, gavau nuoširdžių patarimų. Sandra padėjo išspręsti mano problemas su NT, nors ir gyvenu užsienyje. Viskas greitai, aiškiai ir be streso. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Indre Voicechovskyte

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Išsirinkti buto nuomos brokerę padėjo Sandros asmeninis tinklalapis. Jaučiasi, kad norima padėti žmonėms bei dalinamasi naudinga ir svarbia informacija. Buto nuomos procesas pavyko sklandžiai, ramiai ir tvarkingai ir visi mano klausimai atsakyti su kantrumu ir detaliu paaiškinimu. Tikrai matosi extra pastangos. Ačiū ir sėkmės, Sandra!

Vytautas Tenys

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Sandra Jakule helped us with the purchase of a house in Lithuainia. Sandra's qualities are that she responds adequately, listens carefully to the wishes and needs of us as a custumor, thinks along and looks along and comes up with advice that really helps us. We are very satisfied with Sandra's help. Thanks a lot!

Dimitrey Rouwhorst

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Brokerė Sandra Jakulė labai profesionaliai, bet apgalvotai ir suprantamai, atsižvelgiant į mano norus ir poreikius, atsakė į visus klausimus dėl NT pardavimo ir būsimo pirkimo, bei išsamiai paaiškino niuansus, susijusius su galimais mokesčiais. Ypač norėčiau pabrėžti puikų Sandros bendravimo stilių: pokalbio metu nebuvo jokios įtampos ir skubėjimo, o brokerė stengėsi paaiškinti viską geranoriškai ir labai suprantamai, aptariant ir pabrėžiant įvairių variantų pliusus ir trūkumus. Tikrai rekomenduoju.

Томаш Мацулевич

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Sandra was outstanding in her prompt support and services. We had two consultations. One was at the beginning of the search for a new property. She helped evaluate our needs, shared some valuable insights about several areas in Vilnius, and suggested the next steps to take in our journey. The second consultation was before we decided to give an offer, and we wanted a second opinion about the deal and property. Again, with her experience, she provided some additional valuable views we have not considered ourselves. Thus, highly recommend contacting Sandra before jumping into the property search marathon. It will save you time and nerves and put you on the right path.

Paulius Petravicius

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Labai neramino buto pardavimo klausimas, žinojau, kad prastos būklės butą bus nelengva parduoti, o norėjosi maksimaliai greitai ir už gerą kainą. Bet gyvenime būna, kad sutinkame tinkamų žmonių ir tinkamu laiku. Taip aš net neieškodama pasirinkau Sandrą- žinojau, kad man reikia ne firmai atstovaujančio, o savarankiškai dirbančio brokerio ir dar būtinai moters (su vyrais ne visada būna paprasta). Nepasigailėjau! Sandra atliko viską puikiai, per trumpą laiką, visiškai nereikėjo rūpintis, viskas buvo atlikta profesionaliai. Be to, visada nuoširdžiai patariant. Labai rekomenduoju šią profesionalią brokerę.

Viktorija

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

Prireikė gyvenant užsienyje parduoti butą, tad nusprendžiau ieškoti brokerio. Su Sandra man prireikė gyvai susitikti tik vieną kartą, po to bendravome per WhatsApp, visame procese galėjau dalyvauti kiek norėjau. Man tai apsimokėjo, sutaupiau daug laiko ir nervų.

Valerija Gavrilenko

Feisbuko ikona
ŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutėŽvaigždutė

5.0

Apostrofa

I met Sandra when one of her clients was closing a deal for the sale of the property, while my client was buying the property. I acted as an interpreter/translator. At all stages of the transaction I was impressed with Sandra's professionalism and genuine interest in assuring that the deal would be as successful as possible. She was always available to answer our questions, was responsive and incredibly personable. I have cooperated with Sandra on other projects since. It has been a pleasure to work with her.

Lina Cohn

Susidomėjote?

Asmeninė konsultacija su manimi - tai galimybė gauti aktualius sprendimo būdus, pritaikytus būtent jūsų poreikiams ir padėti pasiekti jūsų tikslus.

lt_LTLietuvių kalba