pin ikona

Vilnius, Pilaitė, Dituvos g.

Šiuo metu

Parduodame

3 kambarių Namas

Namo ikona

91.33 kv.m.

Kambariu ikona

3 kambariai

Kalendoriaus ikona

2020 m.

tag ikona

Pardavimui

Kaina: 255 000 €

/

2792.07€/m²

Parduodame išskirtinio žaismingo dizaino 3-jų kambarių namą Pilaitėje, Dituvos g. Tai sublokuotas 2-jų aukštų namas su nuosavu kiemeliu naujai įkurtame gyvenamųjų namų kvartale.

IŠPLANAVIMAS
Pirmame aukšte yra didelė svetainė sujungta su virtuve (35,34 kv.m.) taip pat vonios kambarys (4,45 kv.m.), koridorius (4,32 kv.m.) ir papildoma pagalbinė patalpa (3,54 kv.m.), kuri gali tarnauti kaip sandėliukas ir drabužinė. Prie svetainės į vidinio kiemo pusę yra įrengta terasa su stogu.

Antrame aukšte yra miegamasis (12,01 kv.m.) miegamojo drabužinė (2,4 kv.m.), vaikų/darbo kambarys (19,89 kv.m.) bei antrasis vonios kambarys (6,55 kv.m.) ir laiptinė (2,81 kv.m.)

ĮRENGIMAS:
Namas pilnai priduotas, individualus dujinis grindinis šildymas (dujomis šildomas ir karštas vanduo). Didžiausia sąskaita už dujas 2023 m. gruodžio mėn. buvo 107 Eur. Šildymas yra reguliuojamas kiekviename kambaryje atskirai (galima nustatyti skirtingą temperatūrą). Name išvedžiota rekuperacijos sistema. Taip pat yra įvesta signalizacija.

Vanduo į namą tiekiamas iš dviejų artezinių grežinių, priklausančių bendrijai. Vandens kaina per mėnesį ~ 2-3 Eur. Kanalizacija – vietinė, dalinama aštuoniems kotedžams. Mokestis už kanalizacijos priežiūrą – ~40 Eur per ketvirtį.

Namas parduodamas su nuotraukose matomais baldais ir buitine technika, todėl galite keltis čia gyventi iš karto.

Namo teritorija aptverta tvora, gražiai sutvarkyta aplinka, apsodinta gėlėmis, vaiskrūmiais ir kitais augalais. Kieme yra pastatytas kupolas su skaidriu tentu – puiki alternatyva esant vėsesniems orams ar lietui.

Kvartalas turi savo bendriją, kuri ne tik rūpinasi einamaisiais kvartalo reikalais, bet ir planuoja organizuoti gatvės asfaltavimą. Šiuo metu renkamos lėšos ir po kelių metų gatvę numatoma išasfaltuoti.

Kvartalo kiemas išklotas trinkelėmis. Yra dvi automobilių parkavimo vietos prie namo. Dituvos gatvė nėra asfaltuota, tačiau ji išklota smulkinto asfalto danga, todėl važiuojant nedulka.

Iki artimiausios autobusų stotelės (Vėluvos) ~800 m. Čia važiuoja 118 autobusas.

Šiam turtui balandžio mėn. yra atliktas turto vertinimas.

KVIEČIU APŽIŪRĖTI! GALIMA VIDEO APŽIŪRA

Parduoda NT brokerė Sandra Jakulė
Tel., Whatsapp, Viber, Telegram: 8 655 31429
Daugiau informacijos apie mane rasite mano tinklaraštyje https://AsmeninisNTbrokeris.lt

Susisiekite

Aptarkime jūsų poreikius kartu

    Kaip sužinojote apie mane?

    lt_LTLietuvių kalba