Buto pirkimas. Kaip sužinoti šildymo kainas?

Turbūt kiekvienas pirkėjas, nusprendęs įsigyti naują būstą, nori sužinoti, kiek kainuoja jo šildymas. Bet kaip sužinoti šildymo kainas, jeigu pardavėjas nepateikia šildymo sąskaitų?

Jeigu planuojate pirkti butą Vilniaus mieste, kuris šildomas centralizuotai, šildymo kainas galėsite sužinoti ir patys. Butų, kuriuos šildo „Vilniaus šilumos tinklai“, šildymo kainas galima sužinoti puslapyje  https://www.chc.lt/lt/musu-veikla/gyventojams/silumos-kainos/80/y2018

Čia įvedę namo adresą ir pasirinkę norimus metus ir mėnesį, sužinosite, kiek tą mėnesį kainavo šildymas vienam buto kvadratiniam metrui. Šį skaičių padauginę iš buto kvadratinių metrų skaičiaus sužinosite, kiek kainavo šildymas konkrečiam butui.

Reikalinga brokerio pagalba perkant butą Vilniuje?

Turite mažai patirties perkant nekilnojamąjį turtą? Neturite pakankamai laiko paieškoms? Norite išsiaiškinti, ar perkamo turto kaina yra teisinga? Nenorite rizikuoti įsigyjant probleminį turtą? Tokiu atveju Jums pravers NT brokerio pagalba.

Galbūt jums tereiks išsamios konsultacijos apie buto pirkimo procesą, kurią galite gauti atvykę į mano biurą. O gal norėsite, kad tik įvertinčiau jūsų jau išsirinktą butą ir padėčiau sutvarkyti pirkimo dokumentus. Arba galbūt jaučiate, kad jums bus reikalinga mano pagalba nuo A iki Ž.

Jeigu manote, kad Jums gali būti reikalinga mano pagalba dėl buto pirkimo Vilniuje, sužinokite kaip galiu jums padėti. Paspauskite ant šios nuorodos, kur rasite išsamią informaciją apie mano teikiamas paslaugas

lt_LTLietuvių kalba