Kaip parduoti sklypą sėkmingai. Kaip pateikti reklamą

Nepatyrusiam nekilnojamojo turto pardavėjui gali kilti klausimų, kaip parduoti žemės sklypą, kaip ir kur jį reklamuoti, kad pirkėjas atsirastų greičiau. Vienas iš sėkmingo nekilnojamojo turto pardavimo faktorių – teisinga, patraukli ir informatyvi jo reklama bei tinkamų reklamos vietų pasirinkimas.

Padarykite tinkamas sklypo nuotraukas

Parduoti sklypą bus lengva, jeigu jį reklamuosite pirkėjų ieškomuose interneto puslapiuose ir aiškiai pateiksite jo reklamą. Pirkėjai visada nori suprasti, kur jūsų parduodamas sklypas yra, kokia jo forma, koks privažiavimas, kaimynystė. Jeigu tai sklypas, skirtas namo statybai, pirkėjams taip pat bus svarbu, kokias jis jau turi komunikacijas – ar yra įvesta elektra, vanduo, kanalizacija, o jeigu ne, kiek tai kainuotų. Vienas iš svarbiausių sklypo skelbimo aspektų – nuotraukos iš oro. Būtent jos gali informatyviai parodyti sklypo vietą ir aplinką. Dėl pilno aiškumo, rekomenduojama ant nuotraukų pažymėti sklypo vietą, nubraižant jo formą.

Pateikite tikslią informaciją apie sklypo vietą

Pirkėjai mėgsta sklypą apžiūrėti patys, todėl pateikite visą informaciją, kad jie lengvai ją surastų – nurodykite tikslų sklypo adresą ar jo koordinates. Jei sklypą surasti yra sunkiau, detaliai aprašykite, kaip ten nuvažiuoti. Taip pat nurodykite, kokios šalia yra viešojo transporto stotelės ir kur artimiausia parduotuvė ir kitos svarbios įstaigos (pvz., mokykla, darželis, jei parduodate sklypą namo statybai).

Nurodykite realią sklypo kainą

Skelbime nurodykite tą sklypo kainą, už kurią realiai parduotumėte sklypą (nebent su maža paklaida). Jeigu bandysite „užmesti” didesnę kainą ir tikėtis, jog gal kažkas nupirks, tai pardavimo šansai stipriai sumažės. Pirkėjai šiuo metu lengvai gali rasti informaciją internete apie rinkos kainas, todėl niekas nenori permokėti. Nurodyta per didelė kaina skelbime tik atbaido pirkėjus, o ilgai stovintis reklamoje skelbimas jau tampa nebeįdomus. Todėl net jeigu ir vėliau sumažinate kainą, jūsų skelbimu nebesidomi tiek daug pirkėjų, kiek jų būna pradžioje ir pardavimo procesas išsitęsia.

Pasirinkite tinkamus reklamos kanalus

Patalpinkite skelbimą ten, kur tikrai jo ieškos jūsų galimas pirkėjas. Vienas iš populiariausių skelbimų portalų Lietuvoje šiuo metu yra aruodas.lt. Taip pat verta pasidomėti ir jūsų regiono interneto tinklaraščiu. Gaila, jog anksčiau buvę populiarūs nemokami skelbimų portalai šiuo metu tapo nebepopuliariais ir mažai efektyviais. Todėl dažnai verta sumokėti už skelbimą, kad turėti rezultatą. Iki šiol efektyvus reklamos būdas – informacinis stendas sklype, kuriame nurodysite savo telefono numerį. Tačiau turėkite omenyje, kad tokio reklaminio stendo pastatymui dažnai reikia gauti savivaldybės leidimą.

Patikėkite pardavimą profesionalams

Nors sklypo pardavimas nėra sudėtingas procesas, tačiau tam tikrais atvejais verta jį patikėti brokeriams. Brokeriai dažniausiai žino, kaip teisingai pateikti reklamą, kaip ir kur ieškoti kliento ir kaip nustatyti teisingą sklypo pardavimo kainą.

Ieškote brokerio savo sklypo pardavimui? Susisiekite:

https://asmeninisntbrokeris.lt/kontaktai/

lt_LTLietuvių kalba