Kodėl geriau dirbti su vienu brokeriu

Jei teko kada nors naršyti internete žiūrint nekilnojamojo turto skelbimus, greičiausiai pastebėjote, jog kai kurie skelbimai pasikartoja kelis kartus ir kontaktinis asmuo tam pačiam butui ar namui būna skirtingas. Kodėl taip yra ir kodėl pardavimą geriau patikėti vienam jus atstovaujančiam brokeriui?

Dirbant su keliais brokeriais prarandate galimybę gauti didžiausią rinkos kainą

Kada tas pats nekilnojamasis turtas pardavinėjamas kelių brokerių, Jūs prarandate galimybę gauti geriausią rinkos kainą. Taip atsitinka todėl, kad  kiekvienas brokeris nori „įtikti“ pirkėjui ir dažniausiai toks „įtikimas“ pasireiškia pažadėtomis nuolaidomis, t.y. mažesne kaina pardavėjui. Tokiu atveju, brokeriai, norėdami gauti savo komisinius, „pereina“ į pirkėjo pusę, spausdami jus, kaip pardavėją, padaryti kuo didesnę nuolaidą.  Dažnai toks „KAINOS žaidimas“ tampa nemalonus ir neprofesionalus, besibaigiantis aštriomis emocijomis.

Didesnė brokerio motyvacija – sėkmingesnis pardavimas

Kai Jūsų nekilnojamąjį turtą pardavinėja vienas brokeris, tikimybė jog būtent jis parduos, būna žymiai didesnė nei kad dirbtų keli brokeriai. Todėl savaime suprantama, jog brokeris, žinodamas, kad darbas patikėtas tik jam vienam, bus labiau suinteresuotas investuoti  į reklamą, t.y. skirti daugiau laiko ir pinigų klientų paieškai. O tai lemia greitesnį pardavimą ir gautą geresnę kainą. Žinoma, šiuo atveju ne mažiau svarbu pasirinkti tikrai profesionalų, gerai savo darbą išmanantį brokerį, kuriuo galite pasitikėti.

lt_LTLietuvių kalba